مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7423 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 17:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران معرفی شد

با حضور مدیرعامل شرکت آینده پویا

مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران معرفی شد

مازندشورا: محمد شیخ‌مونسی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران معارفه شد

مازندشورا: مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با حضور مسؤولان استانی، مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و کارکنان این شرکت در محل سالن اجتماعات این کارخانه برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آینده پویا، حفظ چوب و کاغذ مازندران را به‌عنوان یک قطب اقتصادی در منطقه با اهمیت خواند و گفت: صنایع چوب و کاغذ مازندران به‌عنوان پیشتاز صنعت کاغذسازی در کشور باید تلاش کند تا ضمن نگاه به آینده از ظرفیت‌های موجود به‌نحو شایسته استفاده کند.

محمد پاریزی از حمایت شرکت آینده پویا برای این صنعت یاد کرد و خواستار حمایت مسؤولان استانی از این صنعت شد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی نیز از چوب و کاغذ مازندران به‌عنوان یکی از برنامه‌های استان یاد کرد و گفت: باید در سالی که مقام معظم رهبری آن را به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری کردند تلاش کرد تا با وحدت رویه حیات اقتصادی را در بنگاه‌های اقتصادی موجود حفظ کرد.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد تکیه بر تولید داخلی را برای حفظ صنعت حیاتی دانست و به حمایت دستگاه‌های اجرایی استان برای تداوم آن تأکید کرد.

مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز به استفاده از ظرفیت‌های موجود اشاره کرد و افزود: حفظ استقلال پایدار از مهم‌ترین ارکان بنگاه‌های اقتصادی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

محمد شیخ‌مونسی بهینه‌سازی قیمت تمام‌شده را از سیاست‌های اجرایی خود دانست و گفت: استفاده از خرد جمعی سبب توسعه و پیشرفت این واحد تولیدی می‌شود.

در پایان این مراسم از خدمات ابوالفضل روغنی مدیرعامل سابق شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران تجلیل و محمد شیخ‌مونسی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران معارفه شد.


منبع : شرکت چوب و کاغذ مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - مدیرعامل - صنایع - آینده - اقتصادی - موجود - حمایت - استفاده - به‌عنوان - بنگاه‌های - استان - دانست - اجرایی - شیخ‌مونسی - گزارش - مراسم - استانی - مسؤولان - ظرفیت‌های - معارفه - توسعه -

نظر شما در مورد : مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران معرفی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها