مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7428 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 23:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مرتضی مهرزاد الگوی خوبی برای جوانان ایرانی است

شهردار رویان:

مرتضی مهرزاد الگوی خوبی برای جوانان ایرانی است

مازندشورا: شهردار رویان با بیان اینکه مرتضی مهرزاد الگوی جوان موفق ایرانی است، گفت: این ورزشکار بلندقامت مازندرانی نقش برجسته‌ای در قهرمانی تیم والیبال نشسته ایران در پارالمپیک داشت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، احمد توکلی امشب در آئین تجلیل از مرتضی مهرزاد بلندقامت‌ترین ورزشکار پارالمپیک ریو که به همت روابط عمومی شهرداری رویان برگزار شد، اظهار کرد: اگر جوانان ما به‌دنبال الگو هستند و می‌خواهند مانند الگوی خود رفتار کنند، نباید از اروپا، آمریکا و ... الگو بگیرند.

وی افزود: مرتضی مهرزاد الگوی یک جوان موفق، اسطوره صبر و استقامت است و نه تنها جوانان با نقص عضو و معلولیت جسمی و حرکتی بلکه همه جوانان می‌توانند از وی الگو بگیرند.

شهردار رویان تصریح کرد: این جوان موفق افتخار کشور و مازندران است و تیم ملی والیبال نشسته توفیقات و قهرمانی خود را مدیون او است.

* آمادگی تأسیس باشگاه والیبال نشسته در رویان

این مسؤول اضافه کرد: در صورت تمایل تأسیس باشگاه و یا راه‌اندازی تیم والیبال نشسته، توسط این قهرمان ارزنده کشور در شهر تاریخی رویان، مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر رویان آمادگی هر گونه همکاری و پشتیبانی (اسپانسری) و تأمین امکانات را دارد.

توکلی ضمن آرزوی توفیقات روزافزون برای بلندقامت‌ترین ورزشکار والیبال نشسته ایران، گفت: امیدواریم نام این قهرمان کشور نیز مانند دیگر قهرمانان بزرگ و نامی از جمله مرحوم پوریای ولی، مرحوم تختی و ... در اذهان ملت ایران ماندگار بماند.

* توجه مرتضی به مادرش

محمدرضا بابایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر رویان نیز در این آئین با قدردانی از تلاش‌های این قهرمان ارزنده کشورمان به ویژگی و علاقه خانوادگی وی اشاره کرد و افزود: برخی از مصاحبه‌های مرتضی را خواندم و توجه ویژه این ورزشکار را به خانواده به‎ویژه مادرش دیدم که حتی در تمرینات و مسابقات به زمان استفاده داروهای مادرش توجه و دقت داشت و پیگیری می‌کرد.

* قدردانی از تلاش، صبر، استقامت و پشتکار

سید سعید علوی مدیر روابط عمومی شهرداری رویان نیز هدف از دعوت مرتضی را مشاهده وضعیت وی توسط دیگران که توانسته با مشکلات جسمی که دارد به قهرمانی پارالمپیک دست یابد و ایجاد انگیزه برای جوانان به‌ ویژه جوانانی که با کمترین نقص عضو از فعالیت‌های اجتماعی، ورزشی و ... دوری می‌کنند، عنوان کرد و گفت: قدردانی از این ورزشکار، قدردانی از تلاش، صبر، استقامت و پشتکار است.

* اشاره به بیکاری

بلندقامت‌ترین ورزشکار والیبال نشسته ایران نیز در این آئین ضمن قدردانی از دعوت شهرداری و شورای شهر رویان، اظهار کرد: مدال طلای من متعلق به همه مردم ایران است و همکاری جمعی دوستانم در تیم این افتخار را نصیب ما و کشورمان کرد که ما آن را به ملت بزرگ ایران هدیه می‌کنیم.

مرتضی مهرزاد افزود: وقتی مسابقات تمام شد و مدال گرفتیم انگار مزد تلاش یکسال و کارنامه قبولی را گرفتیم و ملت ایران که خانواده ما هستند را خشنود و راضی کردیم.

وی با اشاره به بیکاری خود، گفت: مسؤولان قول دادند که با کسب مدال مقدمات استخدام مرا فراهم کنند که امیدوارم به قول‌شان عمل کنند.

در پایان با اهدای لوح سپاس و هدایایی از این قهرمان ملی کشور تجلیل شد.

 به گزارش فارس، مهرزاد پس از آئین تجلیل در جمع عزاداران حسینی در مسجد جامع رویان حاضر شد و در دو شب آینده نیز مهمان دیگر عزاداران در مساجد حضرت ابوالفضل(ع) و علی ابن ابیطالب(ع) رویان است.

انتهای پیام/86023/پ/ن40/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رویان - مرتضی - نشسته - قدردانی - ورزشکار - والیبال - مهرزاد - جوانان - قهرمان - شهرداری - استقامت - الگوی - مادرش - افزود - شورای - اشاره - بلندقامت‌ترین - تجلیل - مرحوم - همکاری - اسلامی - عزاداران - گرفتیم - مسابقات - ارزنده - پشتکار - کشورمان - بیکاری - خانواده - قهرمانی - اظهار - مانند - عمومی - روابط - توکلی - پارالمپیک - بگیرند - افتخار - آمادگی - تأسیس - گزارش - توفیقات - شهردار - باشگاه -

نظر شما در مورد : مرتضی مهرزاد الگوی خوبی برای جوانان ایرانی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها