مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7439 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 مهر 1395 -ساعت : 09:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیشکسوتان تبلیغ سوادکوه‌شمالی تجلیل شدند

با حضور مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران

پیشکسوتان تبلیغ سوادکوه‌شمالی تجلیل شدند

مازندشورا: با حضور مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران از پیشکسوتان تبلیغ شهرستان سوادکوه‌شمالی تجلیل به‌عمل آمد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، صبح امروز با حضور مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران، از تلاش 60 ساله حجت‌الاسلام سید‌محمد‌حسین حسینی عالم‌کلایی و تلاش 50 ساله حجت‌الاسلام سید‌ خضر‌الله حسینی‌ کریمی تجلیل شدند.

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران در دیدار با پیشکسوتان تبلیغ شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به جایگاه علما در آموزه‌های قرآنی و دینی، گفت: تجلیل از علما به منظور ارزش‌گذاری به علم و فقاهت است.

حجت‌الاسلام ناصر شکریان با بیان اینکه قدر‌دانی از تلاش‌های تبلیغی علما و روحانیون و انتقال این فرهنگ در نسل جوانان باید توسعه یابد، افزود: حفاظت علما و روحانیون از حریم دین و پاسخ‌گویی به شبهات و سؤالات دینی از نیازمندی‌های پشتیبانی از احکام و زندگی دینی است.

وی از تلاش 60 ساله حجت‌الاسلام سید‌ محمد‌حسین حسینی عالم‌کلایی به عنوان پیشکسوت تبلیغ و تلاش 50 ساله حجت‌الاسلام سید‌ خضر‌الله حسینی‌ کریمی به عنوان پیشکسوت ائمه جماعت شهرستان با اهدای هدایایی به آنان و همسرانشان تجلیل کرد و خاطر‌نشان کرد: حفظ جایگاه علمی، دینی و اجتماعی روحانیون برای تقویت آموزه‌های دینی ضروری است.

 

*برگزاری نماز ظهر عاشورا در 15 نقطه محوری سوادکوه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی نیز در جلسه دیدار با پیشکسوتان تبلیغ سوادکوه‌شمالی با اشاره به دیدار‌های ماهانه تبلیغات اسلامی سوادکوه با روحانیون و مبلغان، گفت: نماز ظهر عاشورا در 15 نقطه محوری سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر به برگزاری دسته‌روی‌ها و تجمع‌های حسینی در سوادکوه اشاره کرد و افزود: حضور تجمع‌های حسینی در مناطق مختلف سوادکوه انجام می‌شود که لزوم برگزاری با‌شکوه نماز ظهر عاشورا به مسؤولان هیأت، روحانیون اعزامی و هیأت امنای حسینیه‌ها و مساجد تأکید شد.

وی از برگزاری تجمع بزرگ عزاداران حسینی در چهارم محرم و در محوطه امامزاده عبدالحق زیراب و پخش آن از شبکه‌های مختلف صدا و سیما خبر داد و گفت: تجمع بزرگ تاسوعا با حضور عزاداران حسینی در شیر‌گاه و سرخ‌کلا نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/86015/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - حسینی - حجت‌الاسلام - تبلیغات - روحانیون - سوادکوه‌شمالی - اسلامی - تجلیل - برگزاری - تبلیغ - عاشورا - مدیر‌کل - اشاره - پیشکسوتان - مازندران - شهرستان - محوری - عزاداران - پیشکسوت - مختلف - تجمع‌های - برگزار - کریمی - حسینی‌ - خضر‌الله - عالم‌کلایی - دیدار - جایگاه - افزود - آموزه‌های - عنوان -

نظر شما در مورد : پیشکسوتان تبلیغ سوادکوه‌شمالی تجلیل شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها