مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7448 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 مهر 1395 -ساعت : 12:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کسب 3 مدال کشتی‌گیران مازندرانی در تورنمنت هندوستان

دبیر هیأت کشتی مازندران اعلام کرد

کسب 3 مدال کشتی‌گیران مازندرانی در تورنمنت هندوستان

مازندشورا: دبیر هیأت کشتی مازندران گفت: در تورنمنت کشتی آزاد هندوستان سه کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی دو نشان طلا و یک نشان برنز دریافت کردند.

مازندشورا:غلام‌رضا نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به برگزاری تورنمنت بین‌المللی کشتی آزاد در هندوستان، اظهار کرد: سه کشتی‌گیر مازندرانی در این پیکارها موفق به کسب دو نشان طلا و یک نشان برنز شدند.

وی تصریح کرد: رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام شهردار پونا روزهای 17 و 18 مهرماه با حضور تیم‌های ایران، هند، روسیه، تاجیکستان، قرقیزستان، اوکراین، مغولستان، ازبکستان و گرجستان در شهر پونا برگزار شد.

دبیر هیأت کشتی مازندران بیان کرد: در این تورنمنت مهران شیخی و علی موجرلو موفق به کسب نشان طلا و جعفر شمس‌ناتری نیز به نشان برنز دست یافت.

این مسؤول یادآور شد: در وزن 61 کیلوگرم مهران شیخی در دور نخست مقابل نماینده تاجیکستان با نتیجه 10 بر صفر (ضربه فنی) به پیروزی رسید، وی در دور بعد نیز حریف هندی را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 10 بر صفر کشتی‌گیری از اوکراین را برد و راهی دیدار فینال شد.

نوری ادامه داد: شیخی در فینال نیز با نتیجه 6 بر چهار کشتی‌گیری از کشور میزبان (هند) را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

وی افزود: در وزن 86 کیلوگرم علی موجرلو به ترتیب با نتایج هشت بر صفر و 6 بر دو کشتی‌گیرانی از کشورهای تاجیکستان و اوکراین را مغلوب کرد و راهی دیدار پایانی شد.

 دبیر هیأت کشتی مازندران با اشاره به اینکه موجرلو در دیدار فینال با شکست نماینده ازبکستان به عنوان قهرمانی رسید، تصریح کرد: در وزن 125 کیلوگرم نیز جعفر شمس‌ناتری با نتیجه سه بر یک مقابل کشتی‌گیری از مغولستان شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد.

 نوری در پایان گفت: شمس‌ناتری در دیدار رده‌بندی مقابل حریفی از هند به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

انتهای پیام/86005/ح20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دیدار - نتیجه - مازندران - مقابل - موجرلو - شمس‌ناتری - اوکراین - تاجیکستان - فینال - کشتی‌گیری - کیلوگرم - تورنمنت - نماینده - رده‌بندی - ازبکستان - هندوستان - مازندرانی - اشاره - بین‌المللی - مغولستان - تصریح - مهران -

نظر شما در مورد : کسب 3 مدال کشتی‌گیران مازندرانی در تورنمنت هندوستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها