مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7457 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 مهر 1395 -ساعت : 18:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف و ضبط محصولات ضد فرهنگی در میاندورود

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود خبر داد

کشف و ضبط محصولات ضد فرهنگی در میاندورود

مازندشورا: دادستان عمومی و انقلاب میاندورود از دستگیری یکی از اعضای شورای اسلامی و کشف و ضبط محصولات ضد فرهنگی در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:سیدجواد هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود از دستگیری یکی از اعضای شورای اسلامی در یکی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خبر داد و گفت: تمامی وسایل کشف شده برای بازبینی و تعیین دقیق میزان و نوع محتویات به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه پرونده برای رسیدگی به شعبه نخست بازپرسی ارجاع شده است، اظهار کرد: با صدور دستور لازم قضایی از مغازه فوق بازرسی و اقلام ضدفرهنگی کشف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود خاطرنشان کرد: این فرد با دائر کردن مغازه فاقد مجوز بخش محصولات فرهنگی، در عرضه تهیه و توزیع و فروش فیلم‌های ضدفرهنگی به‌صورت عمده فعالیت می‌کرد.

هاشمی در پایان با اشاره به در پیش بودن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی، گفت: رعایت حقوق شهروندی، اخلاق و نظم در امور اولویت‌های مهمی است که همگان باید به آن توجه کنند و عزاداران حسینی نیز حرمت ماه محرم را حفظ کنند.

انتهای پیام/86037/ج10/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میاندورود - شهرستان - اسلامی - مغازه - ضدفرهنگی - حسینی - فرهنگی - عمومی - انقلاب - محصولات - دادستان - هاشمی -

نظر شما در مورد : کشف و ضبط محصولات ضد فرهنگی در میاندورود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها