مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7484 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 مهر 1395 -ساعت : 17:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمریکا و اسرائیل یزید زمانه هستند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

آمریکا و اسرائیل یزید زمانه هستند

مازندشورا: نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آمریکا روزی بلای عراق را سر عربستان می‌آورد، گفت: آمریکا و اسرائیل یزید زمانه هستند و خودشان ترور و تروریست را به وجود می‌آورند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، آیت‌الله علی معلمی عصر امروز در یادواره شهدای منطقه کندلوس و شهید مدافع حرم شهید مصطفی شیخ‌الاسلامی که در مسجد جامع کندلوس برگزار شد، با اشاره به اینکه باید همواره هوشیار باشیم و زمانه فرق کرده اما طغیان همان طغیان است، اظهار کرد: امروز جنگ نرم داریم و این جنگ هواپیما، تانک و... نمی‌خواهد بلکه دشمنان با اختلاف‌افکنی سعی دارند به اهداف و طرح‌های خود برسند.

وی با بیان اینکه دشمن امروز چنین فعالیتی دارد و به دنبال دشمنی با جنگ نرم است، افزود: اسرائیلی‌ها به نام اسلام و با لباس اسلام عده‌ای را آوردند و نام پیغمبر را بالای پرچم گذاشتند و گفتند بروید بجنگید تا این گونه بخواهند چهره اسلام را خشن جلوه دهند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آمریکایی‌ها در کشوری مانند عربستان، مصر و قطر اسلام هراسی ایجاد می‌کنند و بمب‌ها و اسلحه‌های خود را می‌فروشند و برخی کشورهای عربی را مشغول خودشان کردند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها هواپیمایی ساختند که رادار گریز بود و ادعای بالایی داشتند اما ایران آن را شناسایی کرد و اخطار دادند تا از مرزهای ما دور شوند و این نشان از آن دارد که ایران کشور بسیار قدرتمندی است.

معلمی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی همواره در حال رشد است، اضافه کرد: دشمنان محاصره و تحریم اقتصادی را به کار گرفتند تا مردم را تحت فشار قرار دهند اما شکست خوردند.

وی بیان کرد: دشمنان به دنبال آن بودند تا پس از عراق، سوریه و حزب‌الله به سراغ ایران بیاید اما نتوانستند.

امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه بن‌لادن در تیررس خلبانان آمریکایی بود اما او را نمی‌زدند، یادآور شد: برج دوقلوی آمریکا را خود آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها زدند.

معلمی با اشاره به اینکه آمریکا روزی بلای عراق را سر عربستان می‌آورد، گفت: آمریکا و اسرائیل یزید زمانه هستند و خودشان ترور و تروریست را به وجود می‌آورند.

انتهای پیام/86019/چ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - اسلام - آمریکا - امروز - دشمنان - آمریکایی‌ها - معلمی - اشاره - زمانه - اسرائیلی‌ها - خبرگان - مازندران - خودشان - عربستان - دنبال - رهبری - کندلوس - نماینده - اسرائیل - همواره - طغیان -

نظر شما در مورد : آمریکا و اسرائیل یزید زمانه هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها