مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7502 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 -ساعت : 08:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کسب 41 مدال ورزشکاران سوادکوهی از مسابقات جهانی، ملی و استانی

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه خبر داد

کسب 41 مدال ورزشکاران سوادکوهی از مسابقات جهانی، ملی و استانی

مازندشورا: رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از کسب 41 مدال ورزشکاران سوادکوهی از مسابقات جهانی، ملی و استانی در 6 ماهه نخست سال 95 خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، رضا احمد‌زاده صبح امروز در جلسه طرح و برنامه ورزشی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به دستاورد‌های ورزشی و فرهنگی 6 ماهه نخست سال 95، گفت: تقویت کمی و کیفی برنامه‌های ورزشی و فرهنگی با محوریت جوانان در دستور کار ما برای 6 ماهه دوم سال است.

وی با بیان اینکه ورزشکاران سوادکوه در 6 ماهه نخست امسال موفق به کسب 41 مدال از مسابقات جهانی، ملی و استانی شدند، افزود: 18 مدال طلا، 13 نقره و 10 برنز، حاصل تلاش ورزشکاران سوادکوهی در 6 ماه اول سال 95 در میادین ورزشی بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به کسب 2 طلا، یک نقره و یک برنز توسط ورزشکاران سوادکوه در مسابقات جهانی اشاره و خاطر‌نشان کرد: خردمند حیدری در مسابقات دوی ماراتن تایلند مدال طلا و در مسابقات دوی 10 کیلومتر قبرس مدال برنز، مجتبی عابدینی در مسابقات شمشیر‌بازی کره‌جنوبی به مدال نقره و محمدتقی زمانی‌نژاد در مسابقات بین‌المللی کیک‌بوک سینگ در باکو آذربایجان به کسب مدال طلا دست یافتند.

احمد‌زاده از اعزام 132 ورزشکار سوادکوهی به مسابقات مختلف استانی و ملی در 6 ماهه نخست سال 95 خبر داد و اظهار کرد: 23 نفر از سوادکوه به کلاس‌های آموزشی و ارتقای استانی و ملی نیز اعزام شدند و توجه به افزایش کیفیت فعالیت‌های مرتبط با ورزش در دستور کار ما قرار دارد.

انتهای پیام/86015/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسابقات - سوادکوه - ورزشی - استانی - ورزشکاران - سوادکوهی - جوانان - جهانی - فرهنگی - دستور - اشاره - اعزام - سوادکوه‌شمالی - احمد‌زاده - شهرستان‌های - اداره -

نظر شما در مورد : کسب 41 مدال ورزشکاران سوادکوهی از مسابقات جهانی، ملی و استانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها