مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7514 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 -ساعت : 14:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معرفی بیش از 1000 واحد مسکن روستایی سوادکوه برای دریافت تسهیلات ویژه

مدیر بنیاد مسکن سوادکوه خبر داد

معرفی بیش از 1000 واحد مسکن روستایی سوادکوه برای دریافت تسهیلات ویژه

مازندشورا: مدیر بنیاد مسکن سوادکوه از معرفی تعداد یک‌هزار و 181 واحد مسکن روستایی و شهر‌های تا 25 هزار نفر جمعیت سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برای دریافت تسهیلات ویژه خبر داد.

مازندشورا:غلام‌رضا فقیهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به ارائه تسهیلات ویژه مسکن روستایی و شهر‌های تا 25 هزار نفر، گفت: شهر‌های شیر‌گاه، زیراب، پل‌سفید و آلاشت شامل ارائه تسهیلات ویژه مسکن قرار دارند.

وی به اهداف طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی اشاره کرد و افزود: احداث مسکن مقاوم و با‌دوام روستایی، تلاش در جهت حفظ هویت معماری بومی مسکن روستایی، تامین جنبه زیبا‌شنا‌سا‌نه سیمای روستا، تامین مسکن متناسب با نیاز روستا و احداث مسکن سبز روستایی بخشی از اهداف طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، تبدیل محیط روستا به فضای شاداب و جذاب و احداث مسکن روستایی مطابق زندگی امروزی را از اهداف دیگر طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی توصیف و خاطر‌نشان کرد: سهمیه ارائه تسهیلات ویژه مسکن روستایی برای سال 94 به زودی ابلاغ می‌شود.

فقیهی از معرفی 482 واحد مسکن روستایی و شهر‌های تا 25 هزار نفر جمعیت سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در سال 92 که 248 واحد آن مربوط به انعقاد با بانک و 234 واحد آن مربوط به پایان‌کار است، خبر داد و اظهار کرد: در سال 93 نیز تعداد 699 واحد مسکن روستایی و شهر‌های تا 25 هزار نفر جمعیت به بانک معرفی شد که 449 واحد انعقاد قرار‌داد با بانک و 250 واحد پایان‌ کار بود.

وی گفت: تعداد هزار و 181 واحد مسکن روستایی و شهر‌های تا 25 هزار نفر جمعیت سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برای دریافت تسهیلات ویژه به بانک معرفی شدند.

انتهای پیام/86015/غ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : روستایی - سوادکوه - تسهیلات - شهر‌های - معرفی - احداث - روستا - جمعیت - اهداف - سوادکوه‌شمالی - بهسازی - ارائه - مربوط - انعقاد - تعداد - فقیهی - اشاره - بنیاد - تامین - دریافت -

نظر شما در مورد : معرفی بیش از 1000 واحد مسکن روستایی سوادکوه برای دریافت تسهیلات ویژه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها