مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7518 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 -ساعت : 17:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعزام 150 دانش‌آموز محمودآبادی به اردوهای راهیان نور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد اعلام کرد

اعزام 150 دانش‌آموز محمودآبادی به اردوهای راهیان نور

مازندشورا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد از اعزام 150 دانش‌آموز دختر مدارس محمودآباد به اردوهای راهیان نور با هدف آشنایی نسل جوان با مناطق عملیاتی و فضای جبهه و جنگ خبر داد.

مازندشورا:سید تقی‌ کیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان محمودآباد، از اعزام دانش‌آموزان دختر بسیجی به مناطق عملیاتی غرب کشور در قالب اردوهای راهیان نور خبر داد و اظهار کرد: تعداد 150 دانش‎آموز مدارس محمودآباد در قالب چهار کاروان و با 24 نفر همراه به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‎شوند.

وی مهم‌ترین هدف از اعزام جوانان به اردوهای راهیان نور را آشنایی نسل جوان امروز با مناطق عملیاتی و فضای جبهه و جنگ و رشادت‌های رزمندگان اسلام عنوان کرد و افزود: جوانان ایران اسلامی از سرمایه‎های اصلی کشور به‌شمار می‎روند و باید این نسل با رشادت‎ها و تلاش‎های غیورمردان رزمنده در هشت سال مقاومت و ایثارگری آشنا شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد بیان کرد: دختران امروز که مادران آینده جامعه ما هستند باید فرهنگ جبهه و ایثارگری را بیشتر لمس کرده تا به نسل‌های آینده آن را انتقال دهند.

این مسؤول تصریح کرد: وقتی خانواده‎های معظم شهدا بهترین جوانان خود را برای آرامش و آسایش ما تقدیم نظام کردند بر همه ما تکلیف است تا ادامه‌دهنده راه آنها و دستاوردهای شهدا باشیم.

کیا خاطرنشان کرد: از آغاز اعزام اردوهای راهیان نور در ابتدای سال 95 تاکنون حدود یک‎هزار و 200 نفر از جوانان و بسیجیان محمودآباد در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال حماسه و ایثار در غرب و جنوب کشور اعزام شدند و این گروه از کاروان راهیان نور صبح جمعه به سمت غرب کشور عزیمت می‎کنند.

وی در پایان گفت: انتظار می‎رود سایر ادارات و دستگاه‎های دولتی سپاه شهرستان را در این مسأله کمک کرده و مشارکت جدی‌تری داشته باشند تا این مأموریت فرهنگی و خواسته مقام معظم رهبری تحقق یابد.

انتهای پیام/86038/ک20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : راهیان - اعزام - محمودآباد - عملیاتی - جوانان - اردوهای - مناطق - کاروان - امروز - مقاومت - آینده - ایثارگری - ناحیه - شهرستان - فرمانده -

نظر شما در مورد : اعزام 150 دانش‌آموز محمودآبادی به اردوهای راهیان نور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها