مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7521 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 -ساعت : 19:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جامعه ورزش بانوان محمودآباد باید متشکل و هماهنگ کار کند

سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد:

جامعه ورزش بانوان محمودآباد باید متشکل و هماهنگ کار کند

مازندشورا: سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد گفت: جامعه ورزش بانوان باید متشکل و هماهنگ با هم کار کنند، چرا که برای ورزش بانوان می‌توانیم با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را بگیریم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، مسعود یوسفی عصر امروز در نخستین نشست نواب رئیسان هیأت‌های ورزشی به منظور روند بهبود و توسعه ورزش بانوان اظهار کرد: نگرش درباره بانوان در ابعاد مختلف همگانی، قهرمانی، حرفه‌ای و تربیتی توسعه‌گرا است.

وی با بیان اینکه یک نفر نمی‌تواند در بخش توسعه ورزش اثرگذار باشد، افزود: موانعی هم هست که بر توسعه ورزش زنان تاثیر منفی می‌گذارد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد ادامه داد: بعضی از دوستان تصور می‌کنند خدمت به ورزش بانوان عبور از خطوط قرمز است در حالی که این خط کشی در حوزه بانوان باعث می‌شود تا آسیب زیادی به ظرافت این موضوع برسد و ما باید این نگاه را با برنامه‌ریزی دقیق تغییر دهیم.

یوسفی توسعه ورزش بانوان را پشتوانه بسیار قدرتمند برای ورزش شهرستان در بعد حرفه‌ای و قهرمانی دانست و اظهار کرد: با تشویق، فرهنگ‌سازی و تبیین اهمیت ورزش در سلامت فردی و اجتماعی باید سهم ورزش در سبد کالا و نیز زمان و تمایل خانوارها افزایش یابد.

وی افزود: جامعه ورزش بانوان باید متشکل و هماهنگ با هم کار کنند، چرا که برای ورزش بانوان می‌توانیم با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را بگیریم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد به نقش رسانه‌ها در توسعه ورزش بانوان اشاره کرد و گفت: تغییر نگرش خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالیت در حوزه زنان می‌تواند این بخش از ورزش را فعال کند در حالی که بانوان و مادران ما با وجود وظایف سنگینی که در زندگی شخصی و محل کار خود دارند با مشکلات جسمانی بسیاری مواجه هستند.

یوسفی با بیان اینکه امور بانوان در هیأت‌های ورزشی عموماً زیر نظر نائب رئیس بانوان صورت می‌گیرد، افزود: نائب رئیسان هیأت‌های ورزشی باید خودشان هم برنامه‌ریز باشند و هم راهکار ارائه بدهند و فقط به اینکه بله قربان‌گوی رئیس هیأت باشند ختم نشود و زمان آن فرا رسیده است از رتبه دومی به اولی نقل مکان کنند و خودی نشان دهند.

انتهای پیام/86038/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بانوان - توسعه - محمودآباد - سرپرست - افزود - یوسفی - ورزشی - هیأت‌های - جوانان - اینکه - اداره - تغییر - زنان - باشند - حرفه‌ای - رئیسان - متشکل - جامعه - هماهنگ - شهرستان - اظهار - قهرمانی -

نظر شما در مورد : جامعه ورزش بانوان محمودآباد باید متشکل و هماهنگ کار کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها