مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7525 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 -ساعت : 21:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کندوان/ هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد

ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کندوان/ هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود

مازندشورا: رئیس پلیس‌راه مازندران وضعیت ترافیک در محورهای هراز و کندوان را در حال حاضر به‌صورت نیمه‌سنگین توصیف کرد.

مازندشورا:جعفر محمدنژاد درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای هراز و کندوان به‌صورت نیمه‌سنگین است.

وی به ترافیک عادی در محور فیروزکوه اشاره کرد و افزود: وضعیت ترافیک در محور سمنان ـ مازندران نیز به‌صورت عادی و روان است.

رئیس پلیس‌راه مازندران ادامه داد: همچنین از نظر جوی نیز مشکل خاصی نداریم.

این مسؤول با اشاره به تغییر محدودیت‌های ترافیکی روز پایانی هفته جاری در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران، تصریح کرد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای دوشنبه 19 و جمعه 23 مهر ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد یادآور شد: همچنین ممنوع بودن تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در محور فیروزکوه از ساعت هشت روز جمعه 23 مهر ماه امسال به ساعت 10 تغییر یافت و این محدودیت تا ساعت 24 روز جمعه در این محور ادامه دارد.

وی اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است، بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 23 مهر ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 23 مهر ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از آب‌اسک به‌سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد یادآور شد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 10 تا 24 روز جمعه 23 مهر ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/86034/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - انواع - پلیس‌راه - ممنوع - به‌صورت - امسال - محورهای - نقلیه - کندوان - وسایل - وضعیت - ترافیک - اعلام - سوختی - کامیونت - فاسدشدنی - کامیون - حاملان - به‌استثنای - یک‌طرفه - فیروزکوه - تریلی - محمدنژاد - مأموران - رودهن - راه‌های - رانندگی - رعایت - مرزن‌آباد - به‌سمت - اینکه - همچنین - تغییر - ادامه - یادآور - اشاره - نیمه‌سنگین -

نظر شما در مورد : ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کندوان/ هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها