مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7526 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 -ساعت : 21:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
باران در راه مازندران/ اوایل هفته بارانی در استان

معاون هواشناسی مازندران خبر داد

باران در راه مازندران/ اوایل هفته بارانی در استان

مازندشورا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران از بارش باران از روز شنبه در استان خبر داد و گفت: طی این روز به‌تدریج شاهد افزایش ابر، بارندگی، وزش باد و کاهش نسبی دمای هوا در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

مازندشورا:احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: بیشینه دمای امروز مازندران مربوط به آمل با 27 و ساری و قائم‌شهر با 26 درجه سانتی‌گراد و کمینه دمای صبح امروز مربوط به بلده با دو درجه سانتی‌گراد بالای صفر بود.

وی بیان کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز جمعه جو پایداری در آسمان مازندران حاکم است و هوای استان عمدتاً صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی شده و حداکثر دمای هوا یکی دو درجه گرم‌تر می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران تصریح کرد: از روز شنبه با نفوذ سامانه ناپایدار و شکل‌گیری جریانات شمالی انتظار داریم به‌تدریج شاهد افزایش ابر، بارندگی، وزش باد و کاهش نسبی دمای هوا در سطح استان باشیم.

اسدی با اعلام اینکه این بارش‌ها از بعدازظهر شنبه تا ظهر روز یک‌شنبه در سطح مازندران اتفاق می‌افتد، اضافه کرد: از بعدازظهر یک‌شنبه به‌تدریج از میزان ناپایداری و بارش‌ها به‌صورت موقت کاسته می‌شود.

وی یادآور شد: همچنین روزهای شنبه 24 و یکشنبه 25 مهر ماه امسال جاده‌های استان گاهاً مه‌آلود پیش‌بینی می‌شود.

 معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان در مورد وضعیت دریای مازندران، گفت: دریای مازندران امشب و فردا به‌صورت موج کوتاه و روزهای شنبه و یک‌شنبه مواج پیش‌بینی می‌شود که برای صید و صیادی مناسب نیست.

انتهای پیام/86034/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - پیش‌بینی - هواشناسی - استان - یک‌شنبه - امروز - به‌صورت - دریای - بعدازظهر - روزهای - توسعه - مربوط - سانتی‌گراد - معاون - به‌تدریج - بارش‌ها -

نظر شما در مورد : باران در راه مازندران/ اوایل هفته بارانی در استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها