مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7528 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 مهر 1395 -ساعت : 23:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افزایش مصدومان حادثه تصادف اتوبوس در محور ساری - تاکام/ 21 نفر مصدوم شدند

رئیس اورژانس مازندران خبر داد

افزایش مصدومان حادثه تصادف اتوبوس در محور ساری - تاکام/ 21 نفر مصدوم شدند

مازندشورا: رئیس مرکز فوریت‌های اورژانس مازندران گفت: 21 نفر در اثر تصادف کامیون و اتوبوس در محور ساری - تاکام مصدوم شدند.

مازندشورا:فرهاد مصدری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری ارتباط با حادثه تصادف اتوبوس و کامیون در محور ساری به تاکام اظهار کرد: این حادثه عصر امروز در منطقه سنگتراشان ساری در سه راه ترم اتفاق افتاد که در این حادثه 21 نفر مصدوم شدند و 19 نفر به مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری و دو نفر دیگر نیز به بیمارستان بوعلی ساری اعزام شدند.

رئیس اورژانس مازندران خاطرنشان کرد: برای امداد و نجات مصدومان این حادثه 6 دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های راهبند، کلاج خسه، تاکام، فرهنگ، آل‌یاسین و اسماعیلی به منطقه اعزام شدند که اقدامات اولیه درمانی بر روی بیماران در ساعت اولیه انجام و برای تکمیل درمان به دو مرکز آموزشی درمانی منتقل شدند.

به گزارش فارس، پیش از این بخشدار منطقه کلیجانرستاق اعلام کرده بود، که حادثه تصادف مربوط به عزاداران حسینی روستای شکتا بود که قرار بود برای حضور در مراسم عزاداری به روستای ترم اعزام شوند.

سیدتقی رسولی تعداد مصدومان این حادثه را در ابتدا 10 نفر اعلام کرده بود.

انتهای پیام/86004/ج20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - منطقه - اعزام - تاکام - تصادف - مصدومان - درمانی - روستای - اولیه - اعلام - مصدوم - مازندران - اتوبوس - اورژانس - آموزشی -

نظر شما در مورد : افزایش مصدومان حادثه تصادف اتوبوس در محور ساری - تاکام/ 21 نفر مصدوم شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها