مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7537 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 10:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشارکت 66.5 درصدی مردم سیمرغ در سرشماری اینترنتی

فرماندار سیمرغ خبر داد

مشارکت 66.5 درصدی مردم سیمرغ در سرشماری اینترنتی

مازندشورا: فرماندار سیمرغ گفت: شهرستان سیمرغ با ۶۶.۵ درصد مشارکت در سرشماری اینترنتی رتبه دوم استان را در اختیار دارد.

مازندشورا:فرج‌اله یدالله‌پور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سیمرغ اظهار کرد: سرشماری یکی از مؤثرترین، مطمئن‌ترین و مناسب‌ترین راهکارها برای جمع‌آوری آمار و ارقام و برنامه‌ریزی در کشور است.

 

وی افزود: آمار و ارقامی که امروز در اختیار ما قرار دارد مربوط به زمانی بود که این شهرستان مستقل نبود اما  آمار و ارقام سرشماری 95 از این نظر برای سیمرغ دارای اهمیت است.

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مرحله نخست سرشماری سال 95 که به‌صورت اینترنتی برگزار شد رو به اتمام است و زمان زیادی باقی نمانده، تصریح کرد: سرشماری 14 روستای شهرستان به‌صورت 100 درصد انجام‌شده و سرشماری 6 روستا بالای 90 درصد است.

وی بیان کرد: 40 درصد سرشماری شهر کیاکلا به‌صورت اینترنتی انجام‌ شده است.

یداله‌پور با بیان اینکه بین 13 تا 88 درصد سرشماری سایر روستاهای شهرستان به صورت اینترنتی انجام شده است، بیان کرد: تا ساعت 19 روز پنج‌شنبه 22 مهر ماه شهرستان سیمرغ با 66.5 درصد مشارکت در سرشماری اینترنتی رتبه دوم استان را در اختیار دارد.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: مردم شهرستان می‌توانند با مراجعه به سایت www.sarshomari95.ir از طریق کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت خود و یا با مراجعه به شهرداری و دهیاری‌های شهرستان به‌صورت رایگان سرشماری اینترنتی خود را انجام دهند.

 

فرماندار سیمرغ در پایان با تأکید بر اینکه سرشماری سال جاری برای شهرستان اهمیت دارد و آمار و ارقام دریافتی برای برنامه‌ریزی، دریافت امکانات و اختصاص اعتبار در شهرستان تأثیرگذار است، گفت: ثبت‌نام غیر اینترنتی از 25 مهر ماه تا 25 ماه آبان اجرا می‌شود که مأموران سرشماری به درب منازل تمامی خانوارها مراجعه می‌کنند و در صورت ثبت‌نام اینترنتی خانوار کد رهگیری در اختیار مأموران سرشماری قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام/86036

 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرشماری - شهرستان - اینترنتی - سیمرغ - به‌صورت - اختیار - فرماندار - ارقام - مراجعه - اینکه - ثبت‌نام - مأموران - برنامه‌ریزی - مشارکت - امروز - اهمیت -

نظر شما در مورد : مشارکت 66.5 درصدی مردم سیمرغ در سرشماری اینترنتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها