مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7540 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 11:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان/ جاده چالوس ساعت ۱۳ امروز یک‌طرفه می‌شود

سرپرست نمایندگی راهداری در چالوس خبر داد

اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان/ جاده چالوس ساعت ۱۳ امروز یک‌طرفه می‌شود

مازندشورا: سرپرست نمایندگی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس از اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان خبر داد و گفت: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۳ امروز تا ساعت ۲۴ از کرج به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

مازندشورا:زمان اکبرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس با اشاره به اینکه تردد انواع خودرو از ساعت 13 امروز جمعه تا ساعت 24 از کرج به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع است، اظهار کرد: تردد از ساعت 15 روز جمعه از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به‌سمت کرج یک‌طرفه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تعطیلات چندروزه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی سبب ایجاد ترافیک در تردد شده است، افزود: اگرچه در حال حاضر ترافیک در محور کرج چالوس روان است اما در صورت ایجاد ترافیک سنگین اعمال محدودیت‌های ترافیکی نیز تمدید می‌شود.

سرپرست نمایندگی راهداری در چالوس در پایان با اشاره به اینکه بیشتر ترافیک در محدوده مرزن‌آباد رخ می‌دهد، گفت: برای برون‌رفت از این مسأله درصدد هستیم تا مسیر مرزن‌آباد به جاده میچکار را با استفاده از پیمانکاران بومی تعریض کرده تا از ترافیکی که در حال حاضر ایجاد می‌شود کاسته شود.

انتهای پیام/86028/ی10/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - ترافیک - مرزن‌آباد - اینکه - ایجاد - اشاره - امروز - ترافیکی - راهداری - نمایندگی - اعمال - به‌سمت - سرپرست - یک‌طرفه -

نظر شما در مورد : اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان/ جاده چالوس ساعت ۱۳ امروز یک‌طرفه می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها