مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7544 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 13:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی اولویت داشته باشد

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه:

روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی اولویت داشته باشد

مازندشورا: امام جمعه موقت زیراب سوادکوه گفت: روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی آنان اولویت داشته باشد و مسؤولان از مدال‌آوران تجلیل کنند تا انگیزه‌ای برای تقویت ورزش در جامعه باشد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام علی رضا‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با تسلیت شهادت امام زین‌العابدین (ع) به سبک زندگی اسلامی از دید‌گاه ایشان اشاره کرد و گفت: همنشینی با صالحان و علما، رعایت تقوا و پرهیز‌کاری، توجه به خوراک و رفتار از سبک‌های زندگی اسلامی است.

وی با بیان اینکه ورزش در ابعاد جسمی و روحی مورد تأکید بزرگان دین ما است به هفته تربیت‌بدنی اشاره کرد و افزود: روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی آنان اولویت داشته باشد و مسؤولان از مدال‌آوران تجلیل کنند تا انگیزه‌ای برای تقویت ورزش در جامعه باشد.

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با اشاره به روز نابینایان و با اشاره به اینکه ارزش سلامتی با مشاهده مریضی و نقص بیشتر نمایان می‌شود، سالروز شهادت آیت‌الله اشرفی و شهید روح‌الله عمادی شهید مدافع حرم سوادکوه و رحلت آیت‌الله مهدوی‌کنی را گرامی داشت.

رضا‌نژاد به باز‌گشایی دانشگاه‌ها اشاره کرد و با بیان اینکه وجود چهار دانشگاه از برکات نظام اسلامی در شهرستان سوادکوه است، گفت: پویایی دانشگاه‌ها به نفع شهرستان است و خانواده‌ها و متولیان در این زمینه همکاری و تلاش کنند.

انتهای پیام/86015/ک20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - اشاره - زیراب - اسلامی - اینکه - آیت‌الله - شهرستان - دانشگاه‌ها - زندگی - رضا‌نژاد - پهلوانی - روحیه - ورزشکاران - قهرمانی - اولویت - شهادت -

نظر شما در مورد : روحیه پهلوانی ورزشکاران بر قهرمانی اولویت داشته باشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها