مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7546 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 14:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ادعای کشورهای بزرگ برای مبارزه با تروریست برای تامین امنیت اسرائیل است/ مدیریت ورزش بابل به توانمندان سپرده شود

امام جمعه بابل:

ادعای کشورهای بزرگ برای مبارزه با تروریست برای تامین امنیت اسرائیل است/ مدیریت ورزش بابل به توانمندان سپرده شود

مازندشورا: امام جمعه بابل گفت: با وجود بازی‌های کشورهای بزرگ و ادعای آنها برای مبارزه با تروریست، اما هدف اصلی آنها مدیریت گروهک‌های تروریستی منطقه است تا منطقه همچنان کانون درگیری باشد و امنیت اسرائیل تامین شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بابل،حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با تسلیت سالروز شهادت امام سجاد(ع)، اظهار کرد: امام سجاد(ع) پیام‌رسان دشت کربلا و انتقال‌دهنده قیام حسینی با وجود محدودیت و فشارهای مختلف از سوی بنی‌امیه بودند.

امام جمعه بابل افزود: بعد از ماجراجویی دشمنان و استکبار برای در هم شکستن مقاومت و بعد از چند سال هزینه‌های سنگین و جنگ سخت و شکل دادن گروهک‌های تروریستی، مقاومت در منطقه به ویژه در کشورهای سوریه و عراق به تدریج زمینه ذلت، شکست و خفت برای تروریست‌ها و حامیان آنها شد.

این مسؤول ادامه داد: با وجود بازی‌های کشورهای بزرگ و ادعای آنها برای مبارزه با تروریست، اما هدف اصلی آنها مدیریت گروهک‌های تروریستی منطقه است تا منطقه همچنان کانون درگیری باشد و امنیت اسرائیل تامین شود.

امام جمعه بابل تصریح کرد: دشمن درصدد است همچنان گروهک‌های تروریستی با موازنه حفظ شوند و به دنبال مبارزه و مقابله حقیقی با آنها نیستند و اهداف بلندمدتی را تعقیب می‌کنند.

روحانی با اشاره به اینکه گروهک‌های تروریستی در شرق حلب امروز به بیچارگی افتادند و کشورهای غربی حامی آنها به دنبال راه حلی برای نجات آنها هستند، یادآور شد: بخشی از تدابیر مهم در کانون مقاومت به دست جمهوری اسلامی و حزب‌الله است تا افق روشنی را در منطقه به ظهور برسانند و شر گروهک‌های ترویستی، تکفیری و وهابی از منطقه کم شود.

وی گفت: ریاست کمیته حقوق بشر سازمان ملل به دست سعودی‌هایی افتاد که جنایت‌بارترین صحنه‌ها و اعمال را علیه مردم بی‌دفاع انجام می‌دهند که امیدواریم به‌زودی شاهد نابودی آنها در منطقه باشیم.

وی با تقدیر از عزاداری مردم در روزهای عاشورا و تاسوعا، افزود: متاسفانه هنوز بر خلاف استان‌های دیگر، بابل در برگزاری تجمع باشکوه و در خور و شایسته این شهرستان موفق نبوده است.

امام جمعه بابل با تقدیر از همه کسانی که در امور ورزش فعالیت و تلاش می‌کنند، تصریح کرد: هیأت‌های مختلف ورزشی در این شهرستان به امر ورزش در رشته‌های مختلف می‌پردازند که افراد موفقی را تربیت کردند که امروز شاهد قهرمانان موفق در رشته‌های مختلف ورزشی هستیم.
  
روحانی با اشاره به اینکه در المپیک برزیل چهار نفر از این شهرستان حضور داشتند و از سوی تربیت بدنی تقدیر نشدند، خاطرنشان کرد: با وجود این همه ظرفیت ورزشی در این شهرستان، مدیریت مناسبی صورت نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه در استان نیز مدیریت جامعی در امر ورزشی دیده نمی‌شود، یادآور شد: در این شهرستان با ضعف مضاعف ورزشی روبرو هستیم؛ باید مدیریت تربیت بدنی شهرستان به دست افراد موفق و مدیران شایسته باشد و از افراد توانمند استفاده شود.

انتهای پیام/86009/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - منطقه - ورزشی - گروهک‌های - مدیریت - مختلف - تروریستی - کشورهای - تقدیر - اینکه - مبارزه - مقاومت - تربیت - افراد - شایسته - امروز - یادآور - اشاره - رشته‌های - تصریح - افزود - تامین - روحانی - امنیت - تروریست - ادعای - اسرائیل - کانون - همچنان - دنبال -

مطالب مرتبط با : ادعای کشورهای بزرگ برای مبارزه با تروریست برای تامین امنیت اسرائیل است/ مدیریت ورزش بابل به توانمندان ...
نظر شما در مورد : ادعای کشورهای بزرگ برای مبارزه با تروریست برای تامین امنیت اسرائیل است/ مدیریت ورزش بابل به توانمندان ...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها