مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7547 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 14:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حمله آمریکا به یمن اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکاست

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:

حمله آمریکا به یمن اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکاست

مازندشورا: امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به خوی تجاوز‌گری آمریکا، حمله آمریکا به یمن را اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکا است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به ویژگی‌های امام سجاد(ع) از دیدگاه امام محمد باقر(ع)، گفت: قرائت نماز با حضور قلب، اقامه نماز به طوری که آخرین نماز ایشان باشد، اهدای صدقه و گریستن مداوم بر امام حسین(ع) برخی از ویژگی‌های امام سجاد(ع) بود.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از دستورات مهم و اساسی دینی است، افزود: آمر به معروف و ناهی از منکر باید خود عامل باشد تا اثر‌گذاری آن تقویت شود.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهید شوشتری، خاطر‌نشان کرد: وحدت شیعه و سنی از اولویت‌های شهید شوشتری و همکاران ایشان بود.

قربانی به سالروز خاک‌سپاری پیکر امام حسین(ع)، اشغال خرمشهر، روز پیوند اولیا و مربیان و رحلت آیت‌الله مهدوی‌کنی اشاره و اظهار کرد: بمباران مجلس عزا در یمن توسط آل‌سعود به عنوان یزیدیان زمان و حمله به عزاداری‌های حسینی در افغانستان و نیجریه و حمله آمریکا به یمن اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکا است.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با تقدیر از برگزاری با‌شکوه عزاداری‌های حسینی در سوادکوه، گفت: نظام اسلامی ایران با زنده‌نگهداشتن نام و یاد حسینی، زنده و مقتدر است.

انتهای پیام/86015/ج20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - پل‌سفید - اشاره - آمریکا - حسینی - سالروز - عزاداری‌های - معروف - شوشتری - قربانی - اثبات - غیر‌قابل - اعتمادی - رهبری - ویژگی‌های -

نظر شما در مورد : حمله آمریکا به یمن اثبات غیر‌قابل اعتمادی مورد نظر مقام معظم رهبری به آمریکاست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها