مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7548 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 14:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت در منطقه هستند

امام جمعه شهرستان نور:

آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت در منطقه هستند

مازندشورا: امام جمعه شهرستان نور گفت: دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت و بمباران مواضع سوریه هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از نور، حجت‌الاسلام سید مهدی امیری‌ارجمند در خطبه‌های نماز جمعه امروز در مصلی الغدیر این شهرستان با توصیه به تقوی الهی، اظهار کرد: تقوی تنها نماز و روزه نیست، بلکه رعایت همه مسایل شرعی از جمله احیا فریضه امر به معروف و نهی از منکر تقوی انسان را کامل می‌کند.

وی افزود: اسلام توصیه کرد که مردان عفت داشته باشند تا زنان شما هم عفیف باشند، این ملازمه دارد که عفت زنان منوط است به عفیف بودن مردان و وابستگی نزدیک دارد.

امام جمعه شهرستان نور خاطرنشان کرد: مرد اگر غیرت داشته باشد، زنان با عفت می‌شوند، مردان با غیرت و با عفت می‌توانند زنان و دختران با غیرت و با عفت داشته و تحویل جامعه دهند.

این مسؤول به هفته تربیت‌بدنی اشاره کرد و ادامه داد: اگر قرار است آسیب‌ها را کاهش دهیم باید اماکن ورزشی را افزایش و همگان را به امر ورزش ترغیب کنیم و همچنین با توسعه ورزش همگانی و صبحگاهی و ... به سلامت جامعه هم کمک کنیم.

امیری‌ارجمند از خیران ورزش دوست هم خواست تا در این راه به ورزش کمک کنند.

وی تصریح کرد: ما باید در جامعه امید ایجاد و تقویت کنیم، نباید همه امور سیاسی کاری شود بلکه حقیقت را بیان کنیم.

امام جمعه شهرستان نور به اختلافات بین المللی در شورای امنیت اشاره کرد و افزود: دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت و بمب باران مواضع سوریه هستند و جنگ وتو راه‌اندازی کردند تا مانع پیشرفت نیروهای مقاومت شوند و در یمن هم کشتار خونین به راه انداختن و سلاح خود را می‌فروشند.

این مسؤول تصریح کرد: اگر جبهه مقاومت صبر و ایستادگی کند و درسی که از عاشورا گرفتند را پیاده کنند آل‌سعود و نوکران اسرائیل و آمریکا را نابود می‌کنند و توفیقات فراوان حاصل می‌شود.

امیری‌ارجمند با تسلیت سالروز شهادت امام سجاد(ع)، گفت: از خداوند مسئلت داریم مسلمانان ظاهری که علیه اسلام و شیعه فعالیت می‌کنند را خداوند از بین ببرد و شاهد اقتدار اسلام و شیعه در جهان باشیم.

انتهای پیام/86023/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - زنان - مقاومت - اسلام - جامعه - مردان - آمریکا - امیری‌ارجمند - اشاره - خداوند - مسؤول - تصریح - باشند - توصیه - افزود - عربستان - سرکوب -

نظر شما در مورد : آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت در منطقه هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها