مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7555 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 16:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ضرورت همراهی خانواده با مدرسه برای تربیت و تحصیل فرزندان

امام جمعه تنکابن تاکید کرد

ضرورت همراهی خانواده با مدرسه برای تربیت و تحصیل فرزندان

مازندشورا: امام جمعه تنکابن گفت: فرزندان بزرگ‌ترین سرمایه دنیا و آخرت هر شخصی هستند، بنابراین باید برای تربیت آنها خانواده و مدرسه با هم همکاری کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، آیت‌الله عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با عرض تسلیت شهادت امام سجاد (ع) با اشاره به روز پیوند اولیا و مربیان اظهار کرد: فرزندان بزرگ‌ترین سرمایه دنیا و آخرت هر شخصی هستند، بنابراین باید برای تربیت آنها خانواده و مدرسه با هم همکاری کنند.

وی تصریح کرد: همانطور که از نظر مالی اولیا برای فرزندان سرمایه‌گذاری می‌کنند، باید در زمینه‌های علمی، آموزشی، دینی و تربیتی نیز سرمایه‌گذاری شود.

وی افزود: اولیای گرامی باید در این زمینه‌ها با آموزش و پرورش همکاری لازم را انجام دهند تا هم آینده فرزندانشان تامین شود و هم ملت نیز از این فرزند بهره‌مند شوند.

امام جمعه تنکابن تاکید کرد: اگر همانگونه که در مدارس نماز جماعت برپا می‌شود، در خانه نیز برپایی نماز، تلاوت قرآن در کنار آموزش‌های درسی و علمی پیگیری شود، شاهد پیشرفت‌های دینی و درسی دانش‌آموزان خواهیم بود.

امام جمعه تنکابن افزود: تنکابن دارای تاریخ بزرگی در حکومت علویان و مرعشیان بوده است.

 پوراکبر افزود: امروز نیز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مومنین این منطقه امیدواریم بتوانیم از نظر اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و هماهنگی، با برنامه‌ریزی‌های مناسب و عدم فرصت‌سوزی موجب ارتقای این منطقه شویم.

امام جمعه تنکابن تاکید کرد: شهرستان تنکابن محور ولایت‌مداری و علویان است.

انتهای پیام/3141/ب20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - فرزندان - تاکید - افزود - سرمایه‌گذاری - علویان - منطقه - همکاری - شهرستان - خانواده - مدرسه - تربیت - اولیا -

نظر شما در مورد : ضرورت همراهی خانواده با مدرسه برای تربیت و تحصیل فرزندان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها