مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7559 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 19:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ثبت‌نام سرشماری در ستاد مرکزی سرشماری قائم‌شهر به‌صورت رایگان

فرماندار قائم‌شهر خبر داد

ثبت‌نام سرشماری در ستاد مرکزی سرشماری قائم‌شهر به‌صورت رایگان

مازندشورا: فرماندار قائم‌شهر گفت: شهروندان قائم‌شهری که هنوز موفق به ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نشدند؛ می‌توانند با مراجعه به ستاد مرکزی سرشماری به‌صورت رایگان ثبت‌نام کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مهدی محمدی امشب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن تا 27 مهر ماه تمدید شد، اظهار کرد: با توجه به تراکم بسیار زیاد مراجعه به سایت سرشماری در روزهای گذشته و پیش‌بینی افزایش جهشی آن در روز شنبه و درخواست بسیاری از شهرستان‌ها و استان‌ها، سرشماری اینترنتی تا پایان روز سه‌شنبه تمدید شد.

وی افزود: سرشماری حضوری از روز 28 مهر ماه آغاز شده و به مدت یک‌ماه ادامه دارد.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: شهروندانی که هنوز موفق به ثبت‌نام اینترنتی نشدند می‌توانند با مراجعه به ستاد مرکزی سرشماری واقع در ابتدای خیابان جویبار، پژوهش‌سرای دانش‌آموزی جابرابن‌حیان، ثبت‌نام اینترنتی را به‌صورت رایگان انجام دهند.

مدیر ستاد سرشماری شهرستان قائم‌شهر از سرپرستان خانوار خواست تا با همراه داشتن کد‌پستی و کد‌ملی خود و اعضای خانواده به ستاد مرکزی مراجعه و تا 24 مهر ماه ثبت نام کنند.

وی در پایان با بیان اینکه شهروندان قائم‌شهری می‌توانند با مراجعه به سامانه www.sarshomari95.ir اطلاعات خانوارشان را ثبت کنند، گفت: اهالی روستاها هم می‌توانند با مراجعه به دهیار و خانه‌های بهداشت ثبت‌نام سرشماری اینترنتی را بدون پرداخت هیچ پولی انجام دهند.

انتهای پیام/86017/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرشماری - قائم‌شهر - اینترنتی - مراجعه - ثبت‌نام - شهرستان - مرکزی - می‌توانند - تمدید - پایان - رایگان - به‌صورت - فرماندار - اینکه -

نظر شما در مورد : ثبت‌نام سرشماری در ستاد مرکزی سرشماری قائم‌شهر به‌صورت رایگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها