مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7561 -تاریخ انتشار : جمعه 23 مهر 1395 -ساعت : 22:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خودروی پژو در محور هراز در آتش‌ سوخت/ ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان:

خودروی پژو در محور هراز در آتش‌ سوخت/ ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان گفت: خودروی پژو در حال تردد از مسیر شمال به جنوب محور هراز طعمه حریق شد و در آتش‌ سوخت.

مازندشورا:یوسف جغتا دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: خودروی سواری پژو در حال تردد از مسیر شمال به جنوب که قصد عزیمت به پایتخت کشور را داشت در محور مواصلاتی هراز دچار حریق شد.

وی افزود: این اتفاق امشب روی داده که این خودروی سواری حامل چهار سرنشین بود ولی به هیچ یک از سرنشینان آسیبی نرسید.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران تصریح کرد: آتش‌سوزی خودروی پژو در حد فاصل منطقه کهرود و بایجان واقع در کیلومتر 55 محور هراز به وقوع پیوست که در آن بخش عمده خودرو در حریق سوخت.

این مسؤول با اشاره به تعطیلات گذشته و عزیمت مسافران زیادی از استان‌های مختلف به شمال کشور، یادآور شد: هم‌اکنون مسافران و گردشگران زیادی از مسیر مواصلاتی هراز در حال بازگشت به مقاصد خود هستند.

جغتا با اشاره به تردد بسیار سنگین در محور هراز و ایجاد گره‌های ترافیکی که امروز در این مسیر اتفاق افتاد، خاطرنشان کرد: عمده ترافیک در مناطق تونل شماره یک، نارنجستان، پارک جنگلی میرزا کوچک‌خان و مسیر گزنک تا پلور بوده است.

وی گفت: هم‌اکنون عمده ترافیک در محور مواصلاتی هراز نیمه‌سنگین است.

انتهای پیام/86012/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خودروی - مواصلاتی - ترافیک - اتفاق - اشاره - مسافران - هم‌اکنون - زیادی - سواری - شهرسازی - لاریجان - نیمه‌سنگین - اداره - عزیمت -

نظر شما در مورد : خودروی پژو در محور هراز در آتش‌ سوخت/ ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها