مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7563 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 08:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رونمایی از کتاب دروازه غار/ سخنرانی مسجدجامعی در سلسله گفتمان‌های نقد معماری و شهرسازی

رونمایی از کتاب دروازه غار/ سخنرانی مسجدجامعی در سلسله گفتمان‌های نقد معماری و شهرسازی

مازندشورا: کتاب دروازه غار با سخنرانی احمد مسجدجامعی در سلسله گفتمان‌های نقد معماری و شهرسازی در خانه هنرمندان ایران رونمایی می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در یکصد و هفتاد و سومین جلسه از گفتمان‌های نقد معماری و شهرسازی از کتاب دروازه غار رونمایی می‌شود.

در این رونمایی و نشست تخصصی که به همت انجمن صنفی مهندسان مشاور معمار و شهرساز و جامعه مهندسان معمار ایران و با همکاری گروه شهرسازی مجامعه مهندسان مشاور ایران، جامعه مهندسان شهرساز، فصلنامه اندیشه ایران‌شهر و فصلنامه جستارهای شهرسازی در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود، احمد مسجدجامعی سخنرانی خواهد کرد.

اعضای این نشست تخصصی نیز متشکل از فرخ زنوزی، سیداحمد محیط طباطبایی و اسکندر مختاری است و دبیری نشست تخصصی را سعید سادات‌نیا برعهده دارد.

رونمایی از کتاب دروازه غار ۲۶ مهرماه سال جاری ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان ایران و در تالار استاد جلیل شهناز انجام خواهد شد و شرکت برای علاقمندان در این نشست آزاد است. /


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - رونمایی - مهندسان - تخصصی - دروازه - شهرساز - جامعه - فصلنامه - هنرمندان - معمار - مشاور - معماری - مسجدجامعی - سخنرانی - گفتمان‌های -

مطالب مرتبط با : رونمایی از کتاب دروازه غار/ سخنرانی مسجدجامعی در سلسله گفتمان‌های نقد معماری و شهرسازی
نظر شما در مورد : رونمایی از کتاب دروازه غار/ سخنرانی مسجدجامعی در سلسله گفتمان‌های نقد معماری و شهرسازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها