مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7565 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 09:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
میزبانی خونه‌به‌خونه از نفت مسجدسلیمان/ نساجی در شهرآورد شمال مهمان ملوان است

لیگ دسته یک فوتبال کشور/

میزبانی خونه‌به‌خونه از نفت مسجدسلیمان/ نساجی در شهرآورد شمال مهمان ملوان است

مازندشورا: تیم خونه‌به‌خونه بابل در لیگ دسته یک فوتبال کشور فردا در خانه میزبان نفت مسجدسلیمان و نساجی نیز در شهرآورد شمال مهمان ملوان بندرانزلی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، از هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور فردا یک‌شنبه دو نماینده مازندران به مصاف حریفان می‌روند که تیم خونه‌به‌خونه بابل در یک بازی خانگی میزبان نفت مسجد سلیمان و نساجی قائم‌شهر نیز مهمان ملوان بندرانزلی است.

هفته دهم این مسابقات که 9 بازی همزمان فردا یک‌شنبه بیست و پنجم مهر ماه از ساعت 15 برگزار می‌شود، تیم خونه‌به‌خونه بابل در حضور تماشاگران پرشورش در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل میزبان نفت مسجدسلیمان است.

در جدول رده‌بندی خونه‌به‌خونه بابل با 16 امتیاز در رده چهارم و نفت مسجدسلیمان با 11 امتیاز دوازدهم است.

همچنین نساجی قائم شهر در یک بازی خارج از خانه در شهرآورد شمال با قضاوت محمدرضا فغانی در ورزشگاه تختی انزلی مهمان ملوان بندرانزلی است.

دو تیم شمالی در جدول رده‌بندی جسبیده به هم هستند که نساجی قائم‌شهر با 16 امتیاز در مکان پنجم و ملوان بندرانزلی با 15 امتیاز در رده ششم جای دارد.

انتهای پیام/86005

 

 

 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امتیاز - نساجی - ملوان - خونه‌به‌خونه - مسجدسلیمان - مهمان - بندرانزلی - ورزشگاه - رده‌بندی - میزبان - شهرآورد - فوتبال - یک‌شنبه - قائم‌شهر -

نظر شما در مورد : میزبانی خونه‌به‌خونه از نفت مسجدسلیمان/ نساجی در شهرآورد شمال مهمان ملوان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها