مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7571 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 11:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نشست زمین در محدوده چهار راه مولوی/ ایمن سازی محل توسط آتش‌نشانی

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خبر داد:

نشست زمین در محدوده چهار راه مولوی/ ایمن سازی محل توسط آتش‌نشانی

مازندشورا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع یک مورد فرونشست سطحی در محدوده چهارراه مولوی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سید جلال ملکی جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد فرونشست در محدوده چهارراه مولوی گفت: این حادثه ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه امروز به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند که با حضور آتش نشانان در محل حادثه در چهار راه مولوی مشخص شد محدوده ای از زمین در طول مسیر تونل دچار فرونشست شده که خوشبختانه آسفالت خیابان تخریب نشده بود و فقط بخشی از خیابان دفرمه شده و آسفالت آن از شکل طبیعی و اولیه اش خارج شده که این اتفاق نشان می دهد این حادثه به دلیل اتفاقات در لایه های زیرین زمین به وقوع پیوسته است.

ملکی گفت: نجات گران آتش نشانی بلافاصله محدوده ای که حادثه در آن به وقوع پیوسته بود را ایمن سازی کرده و با اطلاع حادثه به شهرداری منتظر اقدامات پیشگیرانه و حضور بیل مکانیکی برای تخریب بخش تخریب شده و آگاهی از اتفاقی که در زیر زمین رخ داده بود شدند.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به مهر گفت: در حال حاضر ماموران پلیس راهور در محل حاضر هستند و تردد با کندی در این محدوده در حال انجام است. /


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - محدوده - راهنمایی - تخریب - جانشین - مولوی - رانندگی - تهران - خیابان - پیوسته - فرونشست - بلافاصله - آسفالت -

نظر شما در مورد : نشست زمین در محدوده چهار راه مولوی/ ایمن سازی محل توسط آتش‌نشانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها