مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7573 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 11:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حضور 4 کشتی‌گیر سوادکوه در اردوی متمرکز مازندران

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد

حضور 4 کشتی‌گیر سوادکوه در اردوی متمرکز مازندران

مازندشورا: چهار کشتی‌گیر سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به اردوی متمرکز بزرگسالان مازندران دعوت شدند.

مازندشورا:رضا احمد‌زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به حضور سه هیأت‌ کشتی در پل‌سفید، زیراب و شیر‌گاه، گفت: ساماندهی کشتی، برنامه‌ریزی برای ارتقای جایگاه کشتی‌گیران و تلاش برای استفاده بهینه از توانمندی‌های ورزشی بخشی از وظایف هیأت‌های کشتی در شهر‌ها است.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات انتخابی در شهر‌ها برای انتخاب نفرات برتر وزن‌های مختلف کشتی با استقبال کشتی‌گیران روبه‌رو می‌شود، افزود: شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در اوزان مختلف و رده‌های سنی کشتی همواره دارای چهره‌های برجسته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از انتخاب چهار کشتی‌گیر سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در رده سنی بزرگسالان در اردوی متمرکز استانی خبر داد و خاطر‌نشان کرد: حمید خلیلی از زیراب در وزن 57 کیلو‌گرم، مرتضی گودرزی از سوادکوه‌شمالی در وزن 70 کیلو‌گرم، سبحان محمد‌زاده از زیراب در وزن 70 کیلو‌گرم و کیانوش نادری از پل‌سفید در وزن 74 کیلو‌گرم از شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در اردوی متمرکز کشتی بزرگسالان مازندران حضور دارند.

احمد‌زاده گفت: اردوی متمرکز کشتی بزرگسالان مازندران در روز یک‌شنبه و از ساعت 10 صبح در خانه کشتی مازندران تشکیل می‌شود.

انتهای پیام/86015/غ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - سوادکوه‌شمالی - مازندران - متمرکز - اردوی - کیلو‌گرم - زیراب - بزرگسالان - شهرستان‌های - شهر‌ها - مختلف - احمد‌زاده - جوانان - کشتی‌گیر - اداره - پل‌سفید - کشتی‌گیران -

نظر شما در مورد : حضور 4 کشتی‌گیر سوادکوه در اردوی متمرکز مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها