مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7584 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 13:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انبارهای نگهداری گندم مازندران ساماندهی شود

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

انبارهای نگهداری گندم مازندران ساماندهی شود

مازندشورا: معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: انبارهای نگهداری گندم در مازندران ساماندهی شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مجید سعیدی ظهر امروز در جلسه کارگروه سلامت استان اظهار کرد: یکی از مواردی که باید به آن در حوزه بهداشت و درمان به صورت جدی توجه شود بحث ساماندهی انبارهای نگهداری گندم است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر اطلاعاتی از انبارهای نگهداری گندم در اختیار نداریم و در همین ارتباط مکاتباتی با شرکت قله منطقه دو داشتیم که تاکنون به این مکاتبات پاسخ داده نشد، مشکلاتی در سطح انبارها وجود دارد که نیاز است به صورت جدی در این زمینه ورود پیدا کنیم.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام اینکه برنامه‌ریزی برای شناسنامه‌دار کردن واحدهای فروش برنج معتبر در سطح استان انجام شد، گفت: انتظار است که مراکز دولتی برای تامین نیازمندی‌های خویش از این مراکز خرید کنند.

وی در ارتباط با ساماندهی سورتینگ‌ها در استان گفت: زمینه‌ای ایجاد شود که واحدهای سورتینگ برای دریافت مجوزهای بهداشتی از کانال دانشگاه علوم پزشکی عبور کنند.

سعیدی یادآور شد: سازمان صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاروزی واحدهای سورتینگ را مجاب کنند که برای دریافت مجوز زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی اقدام کنند.

در ادامه محمد مکرمی مدیر نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطر نشان کرد: مرکبات مازندران زود برداشت می‎شود.

وی اضافه کرد: با این شیوه به جایگاه مرکبات استان خدشه وارد می‌شود و بعد از چند سال بازار مرکبات استان را از دست می‎دهیم.

مکرمی تاکید کرد: در سورتینگ‌ها نباید از رنگ استفاده شود که اگر پروانه بهداشتی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی صادر شود مشکلات در این بخش کاهش پیدا می‌کند.

انتهای پیام/86004/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دانشگاه - پزشکی - استان - مازندران - مرکبات - واحدهای - ساماندهی - انبارهای - نگهداری - مکرمی - بهداشتی - نظارت - دریافت - ارتباط - سعیدی - معاون - مراکز - سورتینگ‌ها - سورتینگ -

نظر شما در مورد : انبارهای نگهداری گندم مازندران ساماندهی شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها