مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7589 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 21:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عصاي سفيد نماد اراده و استقلال هر روشن دلي است

در مراسم تقدير روشندلان راه و شهرسازي مازندران عنوان شد:

عصاي سفيد نماد اراده و استقلال هر روشن دلي است

مازندشورا: مديركل راه و شهرسازي استان مازندران در مراسم تقدير از روشندلان اين اداره كل ، عصاي سفيد را نماد اراده و استقلال هر روشن دلي برشمرد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي استان مازندران مهندس حيدر نوروزي در اين مراسم ضمن اشاره به فرا رسيدن ماه محرم و عرض تسليت به اين مناسبت عنوان نمود : روز عصاي سفيد ، روزي است که روشن دلان جهانْ طراوت، پويايي و نشاط را به جويبار زندگي فرامي خوانند.

وي تصريح نمود : عصاي سفيد چونان پرچمي است که به نشان استقلال در دست روشن دلان به حرکت درمي آيد و آينه اي است که قدرت و نعمت خدايي را به تماشاي تأمل و تفکر ديگران مي گذارد.

مهندس نوروزي در ادامه روشندلان را انسان هايي پاك و بي آلايش برشمرد و افزود : درست است روشندلان چشمان ظاهري خود را بسته مي بينند ولي مي توانند با چشمان لامسه خود با همه کس و همه چيز سخن بگويند و حتي با تأمل در گردش حکيمانه چرخ روزگار، به مهماني همه نشانه هاي خلقت بروند.

گفتني است در اين مراسم مهندس حيدر نوروزي از كارمندان روشندل اين اداره كل آقاي مصطفي پتكي ، خانم زهرا محمدزاده و خانم مريم گرجي نژاد با اهدا لوح و هدايايي تقديربه عمل آورد. 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوروزي - مهندس - روشندلان - مراسم - چشمان - استقلال - مازندران - عنوان - اداره -

نظر شما در مورد : عصاي سفيد نماد اراده و استقلال هر روشن دلي است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها