مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7591 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 13:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعزام 80 دانش آموز دختر فریدونکناری به مناطق عملیاتی غرب کشور

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار خبر داد

اعزام 80 دانش آموز دختر فریدونکناری به مناطق عملیاتی غرب کشور

مازندشورا: مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از اعزام 80 دانش آموز دختر فریدونکناری به مناطق عملیاتی غرب کشور در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:سید عظیم اسماعیل‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: نخستین مرحله از اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی فریدونکنار به اردوهای راهیان نور در سال جاری برگزار شده است.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمتر از شهادت نیست” افزود: عطر شهیدان، خود به خود هر قلب پاکی را به سمت خودش می‌کشاند و جذب می‌کند.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اشاره به نقش برجسته اردوهای راهیان نور در آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: اردوی راهیان نور دانش‌آموزی یک عملیات بزرگ فرهنگی است که با همکاری سپاه و آموزش و پرورش انجام می‌شود.


اسماعیل‌زاده بیان کرد: اعزام کاروان راهیان نور، با حضور قشر جوان و نوجوان، فرصت بسیار ارزشمندی است تا آنها را با رشادت‌های رزمندگان در جریان هشت سال جنگ تحمیلی آشنا کرده است.


وی تصریح کرد: 80 نفر از دختران دانش‌آموز دبیرستانی شهرستان فریدونکنار در قالب دو دستگاه اتوبوس خودروی به اردوی راهیان نور غرب کشور اعزام شدند.


اسماعیل‌زاده خاطرنشان کرد: مدت این اردو چهار روزه بوده و دانش‌آموزان طی این سفر از یادمان‌های ارتفاعات بازی‌دراز، پاوه، یادمان عملیات مرصاد، پادگان ابوذر و یادمان مطلع الفجر بازدید می‌کنند.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار گفت: این اردو در مراحل بعد با حضور دانش‌آموزان دیگر مدارس شهرستان فریدونکنار برگزار خواهد شد و دانش‌آموزان اعم از دختر و پسر از یادمان‌های عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.


انتهای پیام/86022


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - شهرستان - راهیان - آموزش - دانش‌آموزان - اعزام - پرورش - اسماعیل‌زاده - عملیات - اردوی - یادمان‌های - بازدید - یادمان - خاطرنشان - اشاره - عملیاتی - دانش‌آموزی - اردوهای - برگزار - شهیدان -

نظر شما در مورد : اعزام 80 دانش آموز دختر فریدونکناری به مناطق عملیاتی غرب کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها