مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7592 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 14:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ساخت 13 ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام کرد

ساخت 13 ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مازندشورا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از ساخت 13 ایستگاه آتش‌نشانی با هزینه 15 هزار میلیون ریال در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: با توجه به گستردگی واحدها و افزایش خطرات مترقبه و غیرمترقبه، پرداختن به کاربرهای امدادرسانی نظیر آتش‌نشانی در شهرک‌ها ضروری است و خدمات‌رسانی به‌موقع آتش‌نشانان بیش از هر چیز مستلزم استقرار آنها در مکان مناسب است.

وی اظهار کرد: انتخاب مکان‌یابی بهینه ایستگاه‌های آتش‌نشانی یکی از مهم‌ترین وظایف و اهداف شرکت در شهرک‌های صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: در حال حاضر 13 ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی ساخته‌ شده که برای ساخت این ایستگاه‌ها 15 هزار میلیون ریال از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

این مسؤول خاطرنشان کرد: سرعت عمل، نزدیکی و دسترسی آسان به امکانات امدادرسانی، مهارت و عکس‌العمل به‌موقع در هنگام بروز مشکلات می‌تواند در کاهش خسارات، نقش مهم و کلیدی ایفا کند.

موسوی یکی از دغدغه‌های این شرکت را بحث ایمنی، بهداشت و مقابله با حوادث دانست و گفت: هدف از ساخت ایستگاه‌های آتش‌نشانی، ارائه خدمات بهتر و جلوگیری از خسارات پیش‌بینی‌نشده به واحدهای تولیدی و صنعتی است.

انتهای پیام/86018


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صنعتی - شهرک‌های - آتش‌نشانی - مازندران - ایستگاه‌های - خسارات - به‌موقع - موسوی - ایستگاه - مدیرعامل - امدادرسانی -

نظر شما در مورد : ساخت 13 ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها