مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7593 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 14:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نجات ۴ مسافر گمشده در جنگل حاشیه آزادراه تهران ـ شمال

مسؤول امداد و نجات چالوس خبر داد

نجات ۴ مسافر گمشده در جنگل حاشیه آزادراه تهران ـ شمال

مازندشورا: مسؤول واحد امداد و نجات هلال‌احمر شهرستان چالوس از نجات ۴ نفر از مسافران گمشده در جنگل شرکت دی(آزادراه تهران ـ شمال) خبر داد.

مازندشورا:هادی منصور‌سمائی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس از نجات چهار نفر گمشده در جنگل شرکت دی (آزادراه) توسط تیم عملیاتی شعبه چالوس خبر داد و گفت: با اطلاع نیروهای امداد و نجات از مرکز پیام 112 مبنی بر اینکه خانواده‌ای چهار نفره که از تهران به این شهرستان مسافرت کرده بودند در مسیر جنگل شرکت دی( واقع در حاشیه آزادراه تهران ـ شمال) برای رفتن به تالاب مشل راه را به اشتباه رفته و در عمق جنگل گم شدند کار امداد و نجات در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار کرد: این خانواده چهار نفره که پس از طی مسافت طولانی به تاریکی شب برخوردند تصمیم گرفتند تا با مرکز 112 تماس حاصل کرده و نیروهای این مرکز را در جریان بیراهه رفتن خود قرار دادند.

مسؤول واحد امداد  و نجات هلال‌احمر شهرستان چالوس در پایان گفت: پس از تماس افراد گمشده با مرکز 112  بلافاصله تیم امداد و نجات در محل واقعه حضور پیدا کرد و این گردشگران را که دچار ترس و اضطراب شده بوند از نگرانی نجات داد.

انتهای پیام/86028


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - امداد - تهران - آزادراه - گمشده - شهرستان - نیروهای - حاشیه - مسؤول -

نظر شما در مورد : نجات ۴ مسافر گمشده در جنگل حاشیه آزادراه تهران ـ شمال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها