مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7594 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 14:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خدمت‌رسانی هلال احمر مازندران به 576 نفر در تاسوعا و عاشورا

مدیرعامل هلال احمر مازندران خبر داد

خدمت‌رسانی هلال احمر مازندران به 576 نفر در تاسوعا و عاشورا

مازندشورا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از خدمت‌رسانی هلال احمر استان به 576 نفر در تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، مجتبی اکبری گفت: همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، جمعیت هلال احمر مازندران با اتخاذ تدابیری نسبت به پوشش امدادی عزاداران حسینی اقدام کرد.

وی اظهار کرد: در این ایام 54 تیم امدادی با تجهیزات کامل از جمله برپایی هفت دستگاه چادر امدادی و به‌کارگیری آمبولانس و خودروهای پشتیبانی در خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی مشارکت داشتند که در مجموع 576 نفر از این خدمات برخوردار شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از برپایی 85 سفره حسینی از سوی داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در ایام ماه محرم خبر داد.

این مسؤول افزود: در ترویج شعائر و ارزش‌های ماه محرم و تکریم عزاداران حسینی، براساس برنامه‌های سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، از سوی داوطلبان هلال احمر مازندران 85 سفره پذیرایی از عزاداران حسینی با بهره‌مندی بیش از 42 هزار نفر در مناطق مختلف استان برپا شد.

اکبری هزینه مجموع این سفره ها را 2 میلیارد و 621 میلیون و 100  هزار ریال اعلام کرد و گفت: 684 نفر از خیران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این فعالیت مذهبی و معنوی مشارکت داشتند.

انتهای پیام/86018


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جمعیت - حسینی - مازندران - داوطلبان - عزاداران - استان - امدادی - مجموع - تاسوعا - خدمت‌رسانی - داشتند - مشارکت - اکبری - برپایی - مدیرعامل -

نظر شما در مورد : خدمت‌رسانی هلال احمر مازندران به 576 نفر در تاسوعا و عاشورا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها