مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7603 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 17:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انجام 268 میلیون دلار صادرات از آمل/ ثبت‌نام 558 واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات تولید

رئیس اداره صنعت و تجارت آمل خبر داد

انجام 268 میلیون دلار صادرات از آمل/ ثبت‌نام 558 واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات تولید

مازندشورا: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل با اعلام اینکه 268 میلیون دلار صادرات طی سال گذشته از این شهرستان انجام شده است، گفت: 558 واحد صنعتی و کشاورزی شهرستان آمل برای دریافت تسهیلات بسته رونق تولید ثبت‌نام کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، چنگیز فروزان عصر امروز در نشست شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: آمل یکی از شهرهای صنعتی مازندران است که نقش بسزایی در تولید و صنعت مازندران دارد.

وی با اعلام اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سال جاری امسال را نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کردند، افزود: همه مسؤولان و مدیران باید برای تحقق منویات رهبر انقلاب تلاش داشته باشیم و این شعار ارزشمند را سرلوحه کارها قرار دهیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل با اشاره به ضرورت داشتن درک صحیح از پیام معظم‌له برای احیای ستاد اقتصاد مقاومتی و اقدام لازم در این زمینه، تصریح کرد: تعداد 7 هزار و 500 طرح کوچک و متوسط از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در کشور شناسایی شد.

* انجام 268 میلیون دلار صادرات از آمل

وی حمایت از طرح‌های کوچک و متوسط را اقدام مهمی برای خروج از رکود دانست و بیان کرد: تعداد 557 واحد تولیدی در شهرستان آمل فعالیت دارند که توانستند تعداد 20 هزار و 961 اشتغال را ایجاد کنند.

فروزان با اشاره به رتبه نخست واحدهای تولیدی آمل برای ایجاد اشتغال در سطح شهرهای مختلف مازندران، متذکر شد: آمل نزدیک به 45 درصد صنعت مازندران را از آن خود کرده است.

وی با اعلام اینکه 50 درصد معادن و 68 درصد صادرات مازندران از سوی تولیدکنندگان و فعالان آملی انجام می‌شود، متذکر شد: 268 میلیون دلار صادرات طی سال گذشته از شهرستان آمل انجام شد.

فروزان با اشاره به ثبت‌نام تعداد 558 واحد صنعتی و کشاورزی شهرستان آمل برای دریافت تسهیلات بسته رونق تولید، ادامه داد: تسهیلات اختصاص یافته از سوی دولت می‌تواند گره‌گشای مشکلات زیادی در زمینه صنعت و تولید باشد.

* ثبت‌نام 558 واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات تولید در آمل

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل گفت: تسهیلات بسته رونق تولید به 42 واحد صنعتی و کشاورزی در شهرستان آمل اختصاص یافت که مبلغ آن به میزان 22 میلیارد تومان بوده است، همچنین دیگر واحدهای تولیدی هم در راه تکمیل مدارک و انجام مراحل قانونی برای دریافت تسهیلات قرار دارند.

وی بیان کرد: کارآفرینان و فعالان حوزه تولید در آمل فعالیت زیادی برای ایجاد اشتغال پایدار و حرکت چرخه اقتصاد و صنعت دارند.

انتهای پیام/86012/ت40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - تولید - شهرستان - تسهیلات - مازندران - صنعتی - تجارت - صادرات - تعداد - دریافت - اداره - اقتصاد - دارند - اقدام - اشاره - فروزان - میلیون - ثبت‌نام - تولیدی - اشتغال - ایجاد - واحدهای - زیادی - اختصاص - کشاورزی - فعالان - متذکر - مقاومتی - اعلام - شهرهای - اینکه - انقلاب - متوسط - زمینه - فعالیت -

نظر شما در مورد : انجام 268 میلیون دلار صادرات از آمل/ ثبت‌نام 558 واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات تولید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها