مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7604 -تاریخ انتشار : شنبه 24 مهر 1395 -ساعت : 17:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارائه تسهیلات و بسته حمایتی به 499 واحد تولیدی در مازندران

استاندار مازندران خبر داد

ارائه تسهیلات و بسته حمایتی به 499 واحد تولیدی در مازندران

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: مازندران در زمینه ارائه تسهیلات رونق تولید و بسته حمایتی به 499 واحد تولیدی بالغ بر 212 میلیارد تومان، رتبه اول کشور را کسب کرده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح عصر امروز در نشست مشترک مجمع نمایندگان مازندران که به‌منظور بررسی اولویت‌های توسعه و حل مشکلات این استان برگزار شد، اظهار کرد: کشاورزی در مازندران یکی از مهمترین اولیت‌های اقتصادی به‌شمار می‌آید که خوشبختانه در حوزه واردات برنج مدیریت خوبی صورت گرفته است.

وی کنترل واردات از سوی دولت را یکی از برنامه‌های مهم دانست و افزود: مشکلات ساختاری در زمینه صادرات مرکبات وجود دارد و قیمت محصولات نیز بالا است.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: باید مشوق‌های صادراتی و تسهیلات ارزان قیمت در این زمینه اختصاص یابد.

* وجود طرح‌های نیمه تمام در مازندران

این مسؤول با اشاره به اینکه طرح‌های نیمه تمام زیادی در مازندران وجود دارد، تصریح کرد: با وجود اینکه اعتبارات ملی و استانی مازندران در دولت تدبیر و امید پیشرفت خوبی یافت اما به دلیل مشکلات اعتباری، تخصیص‌ کامل صورت نمی‌گیرد.

فلاح اضافه کرد: مازندران در زمینه ارائه تسهیلات رونق تولید و بسته حمایتی به 499 واحد تولیدی بالغ بر 212 میلیارد تومان، رتبه اول کشور را کسب کرده است.

* راه‌اندازی نخستین مرکز رصد اجتماعی

وی با اعلام اینکه با راه‌اندازی نخستین مرکز رصد اجتماعی استانی در مازندران برنامه‌های خوبی در زمینه تحقیقات و پژوهش فراهم شده است، یادآور شد: با اجرایی شدن طرح‌های مختلف رشد طلاق در استان کاهش یافته که لازمه آن توجه ویژه به مسائل اجتماعی است.

استاندار مازندران مهمترین سد نیمه تمام استان را سد هراز عنوان کرد و گفت: این سد 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که شرکت چینی 500 میلیون یورو فاینانس آن را پذیرفته است که فاینانس این طرح از سوی شورای اقتصاد تصویب شده است.

قاسم احمدی‌لاشکی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه این نشست، اظهار کرد: همه نمایندگان و مسؤولان مربوط باید از انتقال آب دریای مازندران حفاظت کنند.

انتهای پیام/3141/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - زمینه - استان - استاندار - طرح‌های - اینکه - مشکلات - تسهیلات - اجتماعی - استانی - شورای - پیشرفت - راه‌اندازی - نخستین - فاینانس - واردات - حمایتی - ارائه - تولیدی - نمایندگان - مهمترین - اظهار - برنامه‌های -

نظر شما در مورد : ارائه تسهیلات و بسته حمایتی به 499 واحد تولیدی در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها