مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 761 -تاریخ انتشار : جمعه 21 شهریور 1393 -ساعت : 14:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاص اعتبار 5 میلیارد ریالی برای آسفالت محله فیروزآباد فریدونکنار

مازند شورا: شهردار فریدونکنار از اختصاص بودجه پنج میلیارد ریالی شورای اسلامی شهر فریدونکنار برای آسفالت معابر محله قدیمی و پرجمعیت فیروزآباد خبر داد.

مازند شورا: علی خان‌بابایی ظهر امروز در جمع مردم منطقه فیروزآباد در غرب شهر فریدونکنار اظهار داشت: محله فیروزآباد از جمله مناطقی بود که از بالا بودن سطح آب و جاری بودن آب‌های سطحی بسیار رنج می‌برد و فاضلاب توسط شرکت آب و فاضلاب جمع‌آوری نمی‌شد.

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر با نگاه ویژه به مشکلات مردم این منطقه طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی را در دستور کار خود قرار دادند و در همین راستا 600 متر اگوی 800 میلی‌متر یا 80 مرسومات را که در شهر بود اجرا کردیم و برای جمع‌آوری آب‌های سطحی این محله هزار متر جدول کانیوو توسط شهرداری فریدونکنار اجرا شد.

شهردار فریدونکنار ادامه داد: زیرسازی به میزان 80 درصد به غیر از خیابان اصلی در همه کوچه‌ها و معابر فرعی محله فیروزآباد انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز بیس و آسفالت را در دستور کار قرار دادیم و با حمایت و توجه شورای اسلامی شهر فریدونکنار مصوبه پنج میلیارد ریالی را به شهرداری دادند و از محل اعتبارات داخلی نیز پیمانکار تعیین و زمین نیز تحویل داده شد.

به گفته شهردار فریدونکنار محله فیروزآباد از محله‌هایی است که دارای ظرفیت خوبی بوده و با بستری مناسب و تعامل ساکنان در ارائه خدمات شهرداری این امر به تحقق رسید تا این محله به آنچه در شأن مردم هست، برسد.

خان‌بابایی بیان داشت: با در نظر گرفتن همه جوانب و تعاملی که ساکنان در راستای عمران و آبادانی محله داشتند و در سریع‌ترین فرصت به عقب‌نشینی بنای خود برای اجرای طرح هادی براساس نقشه اقدام کردند و در یک حرکت برنامه‌ریزی شده شروع به اقدامات عمرانی، فضای سبز و خدمات رسانی بهتر از گذشته شده است.

شهردار فریدونکنار با تاکید بر اینکه پارک ورودی محله نیز قابل استفاده نبود، اظهار داشت: شهرداری فریدونکنار این مکان را با فضاسازی لازم و تجهیز به پارک خانواده تغییر نام داده است./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - علی خان‌بابایی - محله فیروزآباد - -

نظر شما در مورد : اختصاص اعتبار 5 میلیارد ریالی برای آسفالت محله فیروزآباد فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها