مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7614 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 مهر 1395 -ساعت : 01:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعزام 320 سالمند سوادکوهی به مشهد مقدس

مدیر کمیته امداد سوادکوه عنوان کرد

اعزام 320 سالمند سوادکوهی به مشهد مقدس

مازندشورا: مدیر کمیته امداد امام خمینی سوادکوه از اعزام 200 نفر در سال گذشته و برنامه‌ریزی برای اعزام 120 نفر از سالمندان کمیته امداد این شهرستان در سال‌جاری به مشهد مقدس خبر داد.

مازندشورا:محمود‌ضیا سراجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه از اعزام سالمندان زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان به مشهد خبر داد و گفت: 39 نفر از سالمندان زیرپوشش این نهاد شنبه‌شب در قالب طرح «شوق زیارت» به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی با بیان اینکه حضور سالمندان زیرپوشش کمیته امداد سوادکوه در مشهد مقدس در سه روز است، افزود: سالمندان اعزامی به سفر زیارتی مشهد مقدس برای بار نخست  مشرف می‌شوند و یا در سال‌های دور موفق به زیارت حرم رضوی شدند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان سوادکوه به برنامه‌ریزی برای اعزام 120 نفر در طول سال 95 به مشهد مقدس اشاره کرد و ادامه داد: نخستین کاروان اعزامی سالمندان به مشهد شامل 39 نفر است که اعزام شدند.

سراجی به اعزام سال گذشته سالمندان زیرپوشش این نهاد اشاره کرد و گفت: در سال گذشته پنج کاروان شامل 200 نفر از سالمندان زیرپوشش کمیته امداد سوادکوه به مشهد مقدس اعزام شدند.

انتهای پیام/86015/ذ10


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اعزام - سالمندان - سوادکوه - کمیته - زیرپوشش - امداد - شهرستان - کاروان - اشاره - گذشته - زیارت - سراجی - اعزامی -

نظر شما در مورد : اعزام 320 سالمند سوادکوهی به مشهد مقدس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها