مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7630 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 مهر 1395 -ساعت : 10:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس‌راه مازندران:

محور کندوان بارانی است/ مه‌آلود بودن هزارچم

مازندشورا: رئیس پلیس‌راه مازندران از بارش پراکنده در محور کندوان خبر داد و گفت: تردد در همه محورهای مازندران به صورت عادی جریان دارد.

مازندشورا:جعفر محمدنژاد درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر در محور کندوان شاهد بارش پراکنده باران هستیم.

وی با اشاره به اینکه ارتفاعات هزارچم کندوان مه‌آلود است، اضافه کرد: وضعیت محورهای هراز و فیروزکوه به‌صورت ابری و خشک است.

رئیس پلیس‌راه مازندران بیان کرد: آمد و شد در تمام محورهای استان به‌صورت عادی و روان بوده و تردد در تمامی جاده‌ها جریان دارد.

این مسؤول با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/86034/غ10


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - محورهای - به‌صورت - پلیس‌راه - وضعیت - کندوان - رانندگی - راه‌های - رعایت - استان - مه‌آلود - هزارچم -

نظر شما در مورد : محور کندوان بارانی است/ مه‌آلود بودن هزارچم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها