مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7634 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 مهر 1395 -ساعت : 11:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون شهردار تهران خبر داد

نصب 15هزار پارکومتر در پایتخت به‌زودی

مازندشورا: معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از نصب 15هزار دستگاه پارکومتر به منظور ساماندهی پارک حاشیه ای در پایتخت خبر داد.

مازندشورا:

مازیار حسینی با اشاره به اینکه برابر قانون وظیفه ما تنها ایجاد زیرساخت و ساماندهی فضای پارک حاشیه ای است و درآمد حاصله از پارک خودروها به حساب خزانه دولت واریز می شود، گفت: در حال حاضر 30هزار فضای پارک حاشیه ای در پایتخت وجود دارد که تاکنون نیمی از آن به سیستم و دستگاه های کنترل مکانیزه مجهز شده اند.به گفته وی در حال حاضر در محدوده مرکزی شهر، فضاهای پارک حاشیه ای توسط دستگاه ها مکانیزه ( PAY AND DISPLAY ) تحت کنترل و مدیریت است که این دستگاه فقط از طریق کارت بلیت های الکترونیک یا همان کارت شهروندی کار ‌می‌کنند.
معاون شهردار تهران تصریح کرد: نصب 15هزار پارکومتر دیگر نیز در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفته است که به زودی عملیاتی خواهد شد .
بر اساس گزارش شهرنوشت، وی با بیان اینکه با نصب پارکومترهای مذکور پارکبان ها از چرخه کنترل پارک حاشیه ای خارج می شوند، اظهارکرد: با تجهیز فضاهای پارک حاشیه ای به پارکومتر، تمامی فضای پارک حاشیه ای هوشمند کنترل می شود. در عین حال که وظیفه شهرداری تهران ایجاد زیرساخت بوده و پس از نصب سیستم های هوشمند پارک حاشیه ای نظارت بر حسن استفاده از این دستگاه ها بر عهده پلیس راهور است.
انتهای پیام
 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حاشیه - کنترل - دستگاه - تهران - پارکومتر - سیستم - هوشمند - شهرداری - مکانیزه - فضاهای - ایجاد - 15هزار - شهردار - پایتخت - اینکه - معاون - وظیفه - زیرساخت -

نظر شما در مورد : نصب 15هزار پارکومتر در پایتخت به‌زودی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها