مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7642 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 مهر 1395 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعلام برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی در فریدونکنار

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار عنوان کرد

اعلام برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی در فریدونکنار

مازندشورا: رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی و ورزش در این شهرستان را تشریح کرد.

مازندشورا:کاظم رنجبر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار با اشاره به هفته تربیت‌بدنی، اظهار کرد: این هفته فرصت ارزشمندی برای ترویج و تقویت برنامه‌های فرهنگی ورزشی حوزه اداره ورزش و جوانان است و اهمیت آن در راستای توسعه و گسترش فرهنگ ورزش در بین مردم بسیار بالا است.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار با اشاره به نقش ورزش در تندرستی و شادابی جامعه بر لزوم برگزاری هر چه باشکوه‌تر این هفته تأکید کردو گفت: هفته تربیت‌بدنی و ورزش فرصتی است تا از همه ظرفیت‌های حوزه در گسترش و توسعه ورزش همگانی در درون خانواده‌ها بهره ببریم.

رنجبر برنامه‌های فرهنگی ورزشی در این هفته را تشریح کرد و ادامه داد: دیدار با خانواده شهدا و ورزشکار و تجلیل از این خانواده‌ها به همراه عطر افشانی مزار شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های  اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در هفته تربیت‌بدنی است.

وی از برگزاری برنامه فرهنگی و ورزشی در این هفته خبر داد و خاطرنشان کرد: ورزش صبحگاهی بانوان، برگزاری کارگاه آموزشی، اعزام ورزشکاران به دومین دوره مسابقات کشوری حفظ و قرائت قرآن کریم در استان البرز، دیدار با قهرمانان مختلف ورزشی، برگزاری مسابقات ژیمناستیک، تکواندو، دوومیدانی، والیبال ساحلی، فوتبال، تیراندازی، طناب‌کشی، مچ‌اندازی و رزمی در بخش‌های بانوان و آقایان از جمله برنامه‌های اجرایی در این هفته محسوب می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار با اشاره به نقش رسانه‌ها در ترویج فرهنگ ورزش‌های پهلوانی و قهرمانی، گفت: در هفته تربیت‌بدنی از همکاری خبرنگاران برای انتشار گزارش برنامه‌های حوزه ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار بهره می‌بریم.

انتهای پیام/86022/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - جوانان - تربیت‌بدنی - برنامه‌های - اداره - ورزشی - برگزاری - فرهنگی - اشاره - شهرستان - دیدار - بانوان - مسابقات - خانواده‌ها - فرهنگ - توسعه - گسترش - ترویج - رنجبر -

نظر شما در مورد : اعلام برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی در فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها