مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7652 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 مهر 1395 -ساعت : 16:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جهان تشنه معارف زینبی و فاطمی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران:

جهان تشنه معارف زینبی و فاطمی است

مازندشورا: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه دختران و مادران عفت و پاکدامنی حضرت زینب(س) را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند، گفت: جهان تشنه معارف زینبی و فاطمی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ستار علیزاده بعد از ظهر امروز در طرح ملی «نهضت ما زنده‌ایم» که با هدف ترویج فرهنگ اصیل عفاف و حجاب همزمان با سراسر کشور در مدرسه دخترانه معارف اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی برای دفاع از اسلام، ناموس کشور و حجاب خواهران جنگیدند و به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه شهدا از ما انتظار دارند حجاب خود را حفظ کنیم، افزود: امروز بزرگ‌ترین انتظار شهدا از دختران و مادران ایران اسلامی حفظ حجاب و عفاف است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه دشمنان داخلی و خارجی با هزاران روش و تهاجم فرهنگی به‌دنبال ترویج بدحجابی در کشور هستند و می‌خواهند عفت و پاکدامنی را از خواهران جامعه بگیرند، تصریح کرد: حضرت زینب (س) می‌تواند بهترین الگو برای زنان جامعه اسلامی باشد تا به پیروی از سیره علمی و عملی ایشان به سعادت دشت پیدا کنند.

علیزاده بر رعایت حجاب و عفاف زینبی از سوی زنان جامعه امروز تأکید کرد و ادامه داد: حضرت زینب (س) در واقعه عاشورا و به اسارت رفتن در سخت‌ترین شرایط حجاب خود را حفظ کرد و امروز ما باید از آن بانوی بزرگوار درس حجاب بگیریم.

وی با بیان اینکه دختران و مادران باید عفت و پاکدامنی حضرت زینب (س) را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند، اضافه کرد: امروز جهان تشنه معارف زینبی و فاطمی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: حفظ حجاب از سوی زنان و مادران جامعه یعنی به ندای حضرت زینب (س) و حضرت فاطمه (س) لبیک گفتن است و امیدواریم همه ما رهرو آن بزرگواران باشیم.

علیزاده در پایان با بیان اینکه بعضی‌ها خواسته و ناخواسته مروج بدحجابی و بی‌عفتی در جامعه می‌شوند، گفت: خواهران و مادران جامعه باید مراقب باشند تا در دام دشمنان اسلام و قرآن قرار نگیرند.

انتهای پیام/86031/ذ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جامعه - امروز - اینکه - مادران - اسلامی - مازندران - زینبی - خیریه - اوقاف - زنان - مدیرکل - خواهران - معارف - علیزاده - پاکدامنی - شهرستان - فاطمی - بدحجابی - دشمنان - انتظار - دختران - اسلام - ترویج -

نظر شما در مورد : جهان تشنه معارف زینبی و فاطمی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها