مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7661 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 مهر 1395 -ساعت : 22:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز به کار نخستین جشنواره علمی زیست‌فناوری دانش‌آموزی مازندران در آمل

با میزبانی پژوهشکده شمال انستیتوپاستور ایران آغاز شد

آغاز به کار نخستین جشنواره علمی زیست‌فناوری دانش‌آموزی مازندران در آمل

مازندشورا: نخستین جشنواره علمی زیست‌فناوری دانش‌آموزی مازندران امشب با حضور مسؤولان استانی و شهری در پژوهشکده شمال مرکز انستیتوپاستور ایران که در آمل واقع است کار خود را آغاز کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، نخستین جشنواره علمی زیست‌فناوری دانش‌آموزی مازندران امشب با حضور مسؤولان استانی و شهری کار خود را آغاز کرد.

این حرکت علمی و پژوهشی در پژوهشکده شمال مرکز انستیتوپاستور ایران که در آمل واقع است روی داده و با استقبال زیادی روبه‌رو شد.

پژوهشکده شمال انستیتوپاستور ایران یکی از شعبات انستیتوپاستور کشور بوده که در سال 1373 با تلاش گروهی از خیران در زمینی به مساحت 23 هزار متر مربع ایجاد شده است.

فضای فیزیکی، آزمایشگاه‌های تشخیص تخصصی و پژوهشی آن به مساحت 4 هزار و 500 متر مربع بوده که مأموریت سازمانی آن ارائه خدمات در حوزه‌های پژوهشی، آموزشی، تولیدی و تشخیص تخصصی به پنج استان شمالی کشور همانند اردبیل، مازندران، گیلان، گلستان و سمنان است.

مرکز رشد زیست‌فناوری پژوهشکده شمال انستیتوپاستور ایران هم توانسته تاکنون به دستاوردهای بزرگی برسد و باعث بالندی بیش از پیش مجموعه شود.

نخستین جشنواره علمی زیست‌فناوری دانش‌آموزی مازندران با تلاش ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پژوهشکده شمال انیستیتو پاستور کشور در آمل، اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران و اداره آموزش و پرورش آمل برگزار شد.

در پژوهشکده انیستیتو پاستور شمال کشور شعبه آمل برگزار شد.

نخستین جشنواره علمی زیست فناوری دانش آموزی مازندران با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پژوهشکده انیستیتو پاستور شمال کشور شعبه آمل و اداره کل آموزش و پرورش مازندران و اداره آموزش و پرورش آمل در پژوهشکده انیستیتو پاستور شمال کشور شعبه آمل برگزار شد.

در این جشنواره 85 دانش‌آموز دختر و پسر در سه مقطع تحصیلی شرکت داشتند که دانش‌آموزان از 14 مدرسه شهرهای مختلف مازندران به‌روزترین و جدیدترین نوآوری‌ها و توانمندی‌های علمی در بخش‌های مختلف زیستی و زیست فناوری را به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/86012/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پژوهشکده - مازندران - فناوری - جشنواره - انستیتوپاستور - آموزش - پرورش - پاستور - نخستین - زیست‌فناوری - انیستیتو - پژوهشی - دانش‌آموزی - برگزار - اداره - مختلف - توسعه - تشخیص - مساحت - تخصصی - معاونت - ریاست - جمهوری -

نظر شما در مورد : آغاز به کار نخستین جشنواره علمی زیست‌فناوری دانش‌آموزی مازندران در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها