مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7665 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 مهر 1395 -ساعت : 06:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زیرساخت‌های سالن پیامبر اعظم (ص) برای برگزاری مسابقات لیگ برتر مهیا نیست

رئیس هیأت والیبال آمل:

زیرساخت‌های سالن پیامبر اعظم (ص) برای برگزاری مسابقات لیگ برتر مهیا نیست

مازندشورا: رئیس هیأت والیبال آمل گفت: با توجه به اعلام نماینده فدراسیون والیبال زیرساخت‌های سالن پیامبر اعظم (ص) این شهرستان برای برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال مهیا نیست.

مازندشورا:حسن کوچک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل، اظهار کرد: با توجه به اعلام نماینده فدراسیون والیبال زیرساخت‌های لازم سالن پیامبر اعظم (ص) این شهرستان برای برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال مهیا نیست و باید برای رفع نواقص تصمیم‌گیری اساسی شود.

وی افزود: یونس حسن‌زاده نماینده و ناظر فدراسیون والیبال طی روزهای گذشته برای بازدید از امکانات و زیرساخت‌های لازم سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) به این شهرستان سفر داشته و بازدیدهای لازم از بخش‌های مختلف را انجام داد.

رئیس هیأت والیبال آمل با بیان اینکه مشکلات و معایب زیادی در گزارش بازدید آمده است که تاکنون برطرف نشد، تصریح کرد: با توجه به اینکه این سالن ورزشی سرپوشیده در اختیار هیأت فوتبال بوده است ولی هم‌اکنون بیش از یک سال بوده که قراردادنامه‌ای برای این سالن وجود ندارد.

این مسؤول بیان کرد: هیأت والیبال آمل آمادگی دارد برای حفظ آبروی ورزش این شهرستان نواقص و اشکالات مشخص شده را برطرف کند.

کوچک‌زاده افزود: از مسؤولان استانی و شهری تقاضا دارم برای حفظ پایگاه والیبال این شهرستان که از نماینده‌های نام‌آشنا و شاخص ورزش مازندران در سطح کشور است تلاش‌ها و مساعدت‌های لازم را به کار گیرند.

وی در مورد وضعیت آمادگی تیم والیبال کاله مازندران برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر کشور، اظهار کرد: این تیم از قدرت‌های والیبال کشور بوده که توانست طی سال‌های گذشته دو بار قهرمان لیگ برتر شده و با قهرمانی در جام باشگاه‌های والیبال آسیا به جام باشگاه‌های والیبال جهان راه یابد و در آن میدان حساس کارنامه خوبی بر جای بگذارد.

رئیس هیأت والیبال آمل بیان کرد: این تیم با هدایت بهروز عطایی یکی از مربیان با دانش و کارآمد والیبال کشورمان توانست به اوج قله‌های برسد و این روزها با تمرینات منسجم و منظم زیر نظر کادر فنی و توانمند خود را برای رویارویی با تیم‌های لیگ برتری آماده می‎‌کند.

وی ادامه داد: کاله توانست از گذشته تاکنون والیبالیست‌های بزرگی را پرورش داده و به میادین حرفه‌ای والیبال کشور تحویل دهد.

کوچک‌زاده گفت: هم‌اکنون بیش از دو ماه است که این تیم با ترکیب جوان و باتجربه خود تمرینات را به صورت هدفمند از سر گرفته و بازیکنان این تیم برای دیدارهای لیگ برتر آماده می‌شوند.

انتهای پیام/86012/و


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : والیبال - شهرستان - توانست - کوچک‌زاده - گذشته - پیامبر - زیرساخت‌های - آماده - هم‌اکنون - برطرف - آمادگی - مازندران - باشگاه‌های - تاکنون - تمرینات - ورزشی - فدراسیون - نماینده - اظهار - برگزاری - نواقص - مسابقات - بازدید - افزود - اینکه -

نظر شما در مورد : زیرساخت‌های سالن پیامبر اعظم (ص) برای برگزاری مسابقات لیگ برتر مهیا نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها