مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7682 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 مهر 1395 -ساعت : 12:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استقلال بخشداران باید حفظ شود

فرماندار ساری:

استقلال بخشداران باید حفظ شود

مازندشورا: فرماندار ساری گفت: استقلال بخشداران باید حفظ شود چون نماینده عالی دولت در بخش هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین‌زادگان در مراسم تودیع و معارفه بخشدار رودپی جنوبی، اظهار کرد: پذیرفتن مسؤولیت، خدمت به اسلام، نظام و انقلاب است.

وی با بیان اینکه دولت در سه سال گذشته، به دور از حواشی، ثبت و آرامش را برای مردم به ارمغان آورده است، افزود: در سایه آرامش است که می‌توانیم به توسعه اقتصادی هم دست یابیم.

فرماندار ساری با اشاره به ظرفیت‌های بخش رودپی، تصریح کرد: بخشداران بازوان قدرتمند در اجرایی کردن سیاست‌های دولت هستند.

این مسؤول با بیان اینکه استقلال بخشداران باید حفظ شود چون نماینده عالی دولت در بخش هستند، تصریح کرد: تصمیم‌گیری و پاسخگویی در مسائل بر عهده بخشدار است و می‌تواند در این مسیر از مشاوره دسوزان نظام و انقلاب، بهره ببرد.

امام جمعه رودپی نیز اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا، وحدت میان مردم را افزایش داده و وحدت‌آفرینی خون شهدا در همه صحنه‌ها قابل توجه است.

حجت‌الاسلام محمد عابدی افزود: رودپی از ظرفیت دانشگاهی و گردشگری برخوردار است و از این ظرفیت باید برای توسعه منطقه استفاده کنیم.

رئیس شورای بخش رودپی نیز گفت: رودپی جنوبی دارای 40 روستا، دو دهستان و 38 دهیاری است.

مرتضی شعبانی با اشاره به استقرار 11 واحد دانشگاهی در بخش رودپی جنوبی و دو اداره دولتی، تصریح کرد: رودپی جنوبی بیش از 7 هزار هکتار آب‌بندان، 21 هزار نفر جمعیت با 6 هزار و 480 خانوار است.

محمد قلی‌نژاد بخشدار جدید رودپی جنوبی نیز با اشاره به اینکه با همفکری و دوستی امید را به مردم هدیه دهیم، گفت: اقدامات مثبتی در بخش انجام شده و نیازمند توسعه بیشتر با استفاده از ظرفیت‌های منطقه هستیم.

انتهای پیام/86018/خ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رودپی - جنوبی - توسعه - تصریح - اشاره - بخشداران - بخشدار - اینکه - ظرفیت - منطقه - استفاده - ظرفیت‌های - دانشگاهی - آرامش - استقلال - اظهار - انقلاب - فرماندار - افزود -

نظر شما در مورد : استقلال بخشداران باید حفظ شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها