مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7685 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 مهر 1395 -ساعت : 13:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ورود 368 تازه فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به مدارس مازندران

رئیس آموزش و پرورش شهرستان نوشهر خبر داد

ورود 368 تازه فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به مدارس مازندران

مازندشورا: رئیس آموزش و پرورش شهرستان نوشهر از ورود 368 تازه فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان در مدارس مازندران خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، نورالدین کوچ‌پیده ظهر امروز در همایش مدیران مدارس میزبان دانش‌آموزان دانشگاه فرهنگیان نوشهر که در کانون شهید باهنر این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: کمبودی که درباره تربیت معلم احساس می‌شد امسال با ورود 368 معلم تازه فارغ‌التحصیل شده از دانشگاه فرهنگیان در سطح مازندران برطرف شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان نوشهر افزود: سهم شهرستان نوشهر از این تعداد 39 معلم بود و بنابراین باید همه باید برای تداوم این امر تلاش و همکاری کنیم.

وی گفت: همت کنیم در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش حرکت کنیم و آن را به سرانجام برسانیم.

رئیس دانشگاه فرهنگیان نوشهر نیز با اشاره به اینکه برگزاری همایش این چنینی بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: مدیران بدانند دانشگاه فرهنگیان در ادامه مسیر تعلیم و تربیت گام بر می‌دارد.

جهانگیر و جهانگیری افزود: کار دانشگاه فرهنگیان فقط محدود به چهار سال تحصیلی نیست بلکه دوره جدید در آموزش و پرورش آغاز می‌شود.

وی گفت: کردار و رفتار و سکوت مدیران می‌تواند در پرورش نسل جدید بسیار کمک می‌کند و سال اول تحصیلی یکی از به یادماندنی‌ترین سال‌های یک معلم است که در یادها باقی می‌ماند.

انتهای پیام/86019/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگیان - نوشهر - دانشگاه - شهرستان - پرورش - آموزش - مدیران - افزود - بسیار - تربیت - تحصیلی - مدارس - فارغ‌التحصیل - مازندران - همایش - اظهار -

نظر شما در مورد : ورود 368 تازه فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به مدارس مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها