مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7686 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 مهر 1395 -ساعت : 13:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آسیب‌رسانی به چهره شهرستان سوادکوه توسط ورشکستگان اخلاقی ریشه‌یابی شود

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:

آسیب‌رسانی به چهره شهرستان سوادکوه توسط ورشکستگان اخلاقی ریشه‌یابی شود

مازندشورا: امام جمعه پل‌سفید سوادکوه خواستار ریشه‌یابی آسیب‌رسانی به چهره شهرستان سوادکوه توسط ورشکستگان اخلاقی در تکایا شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام احمد قربانی ظهر امروز در جمع مسؤولان ادارات و نهاد‌های سوادکوه با تقدیر از فعالیت‌های کمیته امداد امام خمینی در سوادکوه، گفت: برخی از مردم تنها از در‌آمد کمیته امداد استفاده می‌کنند و دستگاه‌های دیگر برای افزایش کمک کمیته امداد امام خمینی به مردم همکاری کنند.

وی به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر به شیوه‌ای انجام نشود که نظام از عملکرد آن، آسیب نبیند.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه سابقه ندارد که در شهرستان سوادکوه به مسئول نظام جمهوری اسلامی در جلسات اداری یا مذهبی توهین شود و برخی ورشکستگان اخلاقی که از مناطق دیگر به سوادکوه وارد شدند در حسینیه‌ و تکایا به مسؤولان اساعه ادب کردند، خاطر‌نشان کرد: ریشه‌یابی شود که ورشکستگان اخلاقی چهره شهرستان سوادکوه را آسیب نرسانند.

قربانی با اشاره به ویژگی‌های عالم دینی، اظهار کرد: عالمی که ناطق باشد و حقایق را بگوید و برای دین و دنیا مردم، دل بسوزاند و به علمش عمل کند.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با تقدیر از فعالیت‌های اداره تبلیغات اسلامی در دهه محرم به منشور مقام معظم رهبری برای انتخابات اشاره کرد و گفت: منشور مقام معظم رهبری درباره انتخابات، روشنگر است و اقتدار رهبری باعث حفاظت از اقتدار کشور است.

انتهای پیام/86015/صا10


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - شهرستان - رهبری - امداد - پل‌سفید - اشاره - اخلاقی - ورشکستگان - کمیته - اسلامی - انتخابات - اقتدار - منشور - فعالیت‌های - قربانی - ریشه‌یابی - مسؤولان - تقدیر - خمینی - معروف -

نظر شما در مورد : آسیب‌رسانی به چهره شهرستان سوادکوه توسط ورشکستگان اخلاقی ریشه‌یابی شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها