مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7696 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 مهر 1395 -ساعت : 16:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پرداخت خسارت بیمه‌ای در مازندران بیشتر از سایر استان‌هاست

مدیر بیمه کوثر مازندران:

پرداخت خسارت بیمه‌ای در مازندران بیشتر از سایر استان‌هاست

مازندشورا: مدیر بیمه کوثر مازندران گفت: پرداخت خسارت بیمه‌ای در مازندران به دلیل تراکم جمعیتی و مسافرت‌های که می‌شود، بیشتر از سایر استان‌های کشور است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، قاسم بهروزی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اعلام اینکه میزان تردد در مازندران و تراکم جمعیت در این استان بسیار بالا است، افزود: تعداد مسافرت‌های بسیار زیاد در مازندران باعث شد که میزان پرداختی خسارت در این استان نسبت به دیگر استان‌ها بالا باشد که بر همین اساس در سال گذشته 200 میلیارد تومان خسارت پرداخت کردیم.

مدیر بیمه کوثر مازندران خاطرنشان کرد: 110 میلیارد تومان از پرداخت خسارت‌ها برای بیمه ثالث بود که بخشی از آنها جانی و جرحی، حوادث سرنشین، آتش‌سوزی و مسؤولیت بود.

این مسؤول با اعلام اینکه بروز حوادث جوی نیز سبب شد که میزان پرداختی خسارت در مازندران افزایش یابد، گفت: در طوفان اخیر مازندران تاکنون 7 میلیارد و 100 میلیون ریال خسارت پرداخت کردیم و 110 پرونده نیز در دست بررسی است که با بررسی این پرونده‌ها یک میلیارد و 600 میلیون دیگر باید پرداخت کنیم که میزان پرداختی بابت طوفان اخیر به 8 میلیارد و 700 میلیون ریال می‎رسد.

بهروزی با اعلام اینکه از ظرفیت دولت الکترونیک برای توسعه خدمات استفاده کردیم، افزود: باجه‌های خسارت برای پرداخت خسارت راه‎اندازی شد که تلاش می‎کنیم برخی از خسارت‌ها در محل پرداخت شود.

وی به سقوط بالگرد اورژانس مازندران در محور هراز اشاره کرد و گفت: این بالگرد زیر پوشش بیمه‌ای ما قرار داشت که در حال بررسی میزان خسارت هستیم.

انتهای پیام/86004/ج20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - خسارت - پرداخت - میلیارد - میزان - بررسی - پرداختی - اعلام - میلیون - اینکه - کردیم - حوادث - طوفان - خسارت‌ها - بالگرد - افزود - بیمه‌ای - بهروزی - استان - بسیار - تومان -

نظر شما در مورد : پرداخت خسارت بیمه‌ای در مازندران بیشتر از سایر استان‌هاست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها