مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7704 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 08:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم توسعه ورزش در بابلسر

امام جمعه بابلسر تأکید کرد

لزوم توسعه ورزش در بابلسر

مازندشورا: امام جمعه بابلسر گفت: باید با شناسایی ظرفیت‌ها، ورزش این شهرستان را به توسعه برسانیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور امشب در نشست با فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرستان، رئیس، کارکنان و رؤسای هیأت‌های ورزشی شهرستان بابلسر که به مناسبت هفته تربیت‌بدنی برگزار شد، با بیان اینکه ورزش در تمام دوران انسان‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است، اظهار کرد: چون مبنای تربیت جسمی و روحی در سنین جوانی گذاشته شده است، باید اهمیت بیشتری در این دوران برای ورزش قائل بود.

وی با بیان اینکه بسیاری از آثار نامطلوب محیط اجتماعی، اقتصادی، وضع خانوادگی و نظایر آن با استفاده از ورزش می‌تواند کاهش یابد یا حتی به طور کلی از بین برود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه رسالت و جامعه هدف شما نیز جوانان هستند با تعامل و وحدت رویه با دستگاه‌های اجرایی شهرستان می‌توانید بسیاری از مشکلات و معضلات حوزه جوانان را حل کنید.

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه امروز موضوع ورزش موضوع بسیار مهمی است و دشمن از آن به عنوان جنگ نرم استفاده می‌کند، گفت: تمام تلاش دشمن خارج کردن جوانان ما از مسیر انقلاب است به همین خاطر با استفاده از جنگ نرم و تغییر آداب و رسوم و فرهنگ کشور ما درصدد دور کردن جوانان از صحنه نظام و انقلاب است.

این مسؤول از دیگر مشکلات جوانان کشور ما را اعتیاد دانست و افزود: هدایت جوانان به سمت اعتیاد موضوع دیگری است که دشمن به دنبال تحقق آن است، امروزه یکی از اقداماتی که به وسیله آن می‌توان از این معضل جلوگیری کرد توجه و پرداختن به مقوله ورزش است.

قلی‌پور به خلاءهایی که در امر ورزش وجود دارد اشاره کرد و افزود: امروز در امر ورزش مربیانی موفق‌تر هستند که علاوه بر تقویت جسمانی به تقویت روحانی ورزشکار نیز توجه کردند.

وی به سه مقوله مهم ورزش که در اسلام نیز به آن تاکید شد اشاره کرد و ادامه داد: ورزش شنا، تیراندازی و سوارکاری که در اسلام به آن بسیار تأکید شده و نقش مهمی در سلامت روح و جسم افراد دارد باید بیشتر به آن توجه شود.

امام جمعه بابلسر با اشاره به موفقیت‌های به دست آمده ورزش قایقرانی بابلسر در سطح کشور و بین‌الملل، تصریح کرد: وظیفه همه مسؤولان توجه به خواسته‌ها، نیازهای روحی، مادی و معنوی جوانان است.

قلی‌پور در پایان گفت: برای کمک به توسعه ورزش شهرستان باید به شناسایی ظرفیت‌های ورزشی این شهرستان بپردازیم.

انتهای پیام/86010/ج30/
 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بابلسر - جوانان - شهرستان - اینکه - استفاده - موضوع - اشاره - قلی‌پور - اعتیاد - انقلاب - افزود - اسلام - بسیار - مقوله - تقویت - مشکلات - دوران - ورزشی - اهمیت - بسیاری - توسعه - تأکید - امروز -

نظر شما در مورد : لزوم توسعه ورزش در بابلسر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها