مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7705 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 08:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حمایت هیأت بدمینتون مازندران از تیم لیگ برتری آمل

رئیس هیأت بدمینتون مازندران خبر داد

حمایت هیأت بدمینتون مازندران از تیم لیگ برتری آمل

مازندشورا: رئیس هیأت بدمینتون مازندران گفت: آمل یکی از شهرهای توانمند در بدمینتون است و از تیم لیگ برتری این شهرستان در فصل جدید حمایت می‌کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، مهدی امیرفخریان امشب در نشست تصمیماتی برای حضور آملی‌ها در لیگ برتر بدمینتون کشور، اظهار کرد: برای رشد و ترویج ورزش بدمینتون در شهرستان آمل از سال‌های گذشته تاکنون زحمات زیادی کشیده و تلاش‌های زیادی انجام شد.

وی افزود: ورزش بدمینتون در شهرستان آمل توانست به جایگاهی برسد که دو سال گذشته به عنوان نماینده مازندران در لیگ برتر بوده و به جایگاه مطلوبی دست یابد.

رئیس هیأت بدمینتون مازندران با اشاره به اینکه در سال جاری نیز از مسؤولان هیأت بدمینتون آمل خواستیم تا برای سومین‌بار در لیگ برتر تیم‌داری کنند، تصریح کرد: این تیم با استفاده از مربیان بومی و مرتضی ولی‌دروی از مربیان رده‌های مختلف تیم ملی بدمینتون می‌تواند به جایگاه مطلوب دست باید.

این مسؤول با اعلام حمایت از تیم لیگ برتری بدمینتون آمل، یادآور شد: امسال باید با جذب سه بازیکن بومی کارآمد و دو بازیکن دارای رنکینگ غیر بومی بار دیگر بدمینتون‌بازان نماینده مازندران را جزو چهار تیم برتر ببینیم.

امیرفخریان با اشاره به احتمال حضور 10 تیم در لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور، تصریح کرد: شرکت هشت تیم در این مسابقات سراسری قطعی است.

وی با تأکید بر اینکه خروجی حضور آملی‌ها در لیگ برتر بدمینتون بررسی شود، ادامه داد: با توجه به مصوبه فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران دو تیم قهرمان و نائب قهرمان لیگ برتر در سال‌جاری به مسابقات برون‌مرزی اعزام می‌شوند.

رئیس هیأت بدمینتون مازندران با اعلام اینکه بخشی از هزینه‌های ورودی و برگزاری لیگ برتر بر عهده نماینده مازندران را هیأت استان تقبل می‌کند، گفت: باید با تربیت بازیکنان بومی و آموزش مربیان بتوانیم برای سال‌های آینده توان بستن تیم بومی را داشته باشیم.

انتهای پیام/86012/ج20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بدمینتون - مازندران - اینکه - نماینده - مربیان - تصریح - اعلام - قهرمان - مسابقات - بازیکن - اشاره - زیادی - امیرفخریان - برتری - حمایت - آملی‌ها - شهرستان - گذشته - سال‌های - جایگاه -

نظر شما در مورد : حمایت هیأت بدمینتون مازندران از تیم لیگ برتری آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها