مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7706 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 08:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بدمینتون‌بازان آملی در لیگ برتر بدمینتون تیم‌داری می‌کنند

رئیس هیأت بدمینتون آمل:

بدمینتون‌بازان آملی در لیگ برتر بدمینتون تیم‌داری می‌کنند

مازندشورا: رئیس هیأت بدمینتون آمل با اشاره به اینکه بدمینتون‌بازان این شهرستان به عنوان نماینده مازندران در لیگ برتر بدمینتون کشور تیم‌داری می‌کنند، خواستار حمایت مسؤولان استانی و شهری از این تیم لیگ برتری شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، بهزاد زراعتگر امشب در نشست تصمیماتی برای حضور آملی‌ها در لیگ برتر بدمینتون، اظهار کرد: از سال‌های گذشته برای ورزش بدمینتون در این شهرستان تلاش‌های جدی آغاز شده و با صعود بدمینتون‌بازان به لیگ دسته یک کشور، تلاش‌ها برای لیگ برتری شدن ادامه یافت.

وی افزود: تیم هیأت بدمینتون آمل به مدت دو سال در لیگ برتر حضور یافته و توانسته نتایج خوبی را از آن خود کند البته میزبانی‌های شایسته‌ای از سوی آملی‌ها برای نمایندگان دیگر استان‌های کشور انجام شد.

رئیس هیأت بدمینتون آمل با بیان اینکه بدمینتون‌بازان این شهرستان با حضور در دور جدید لیگ برتر سومین سال حضور در این رویداد کشوری را تجربه می‌کنند، تصریح کرد: در سال نخست حضور در لیگ برتر، مقام سوم برای مازندران کسب شد و در دومین سال هم با قرار گرفتن در جمع چهار تیم کاپ اخلاق را به دست آوردیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه برای رشد و پرورش ورزش بدمینتون از رده‌های پایه کار را آغاز کردیم، ادامه داد: نباید نماینده مازندران در لیگ برتر تنها با جذب بازیکنان بومی به زنگ تفریح دیگر تیم‌ها تبدیل شود زیرا باید همه تلاش‌ها برای کسب مدال و سکو معطوف شود.

زراعتگر با اعلام اینکه برای تیم‌داری در لیگ برتر نیاز به حمایت‌های جدی مسؤولان استانی و شهری هستیم، خاطرنشان کرد: نتیجه در اختیار گرفتن سال ورزشی حجاب به مدت سه سال تیم‌داری و مدال‌آوری در لیگ برتر بوده است.

وی با اشاره به اینکه در گذشته وضعیت سالن ورزشی حجاب که امروز به خانه بدمینتون تبدیل شده نامطلوب بوده است، ادامه داد: این سالن با وضعیت نامناسبی روبرو بود که این موضوع گلایه زیاد شهروندان را به همراه داشت.

* زمینه ایجاد ورزش بدمینتون پارکی در آمل فراهم می‌شود

رئیس هیأت بدمینتون آمل با اعلام رنگ‌آمیزی، استفاده از ابزار روشنایی، مرمت و زیباسازی سالن ورزشی حجاب، بیان کرد: امروزه این سالن با هزینه بیش از 100 میلیون ریال برای ورزش بدمینتون استانداردسازی شد و مسائل بهداشتی در آن نیز برطرف شد.

این مسؤول با بیان اینکه تیم‌داری در لیگ برتر بدمینتون حدود 350 میلیون ریال هزینه دارد، گفت: هم‌اکنون بخشی از بدهی‌های حاصل از تیم‌داری طی دو سال گذشته در لیگ برتر هنوز پرداخت نشد.

زراعتگر با تأکید بر اینکه هم‌اکنون امر آموزش و تربیت علاقه‌مندان به ورزش بدمینتون در آمل در 6 سانس آموزشی برای بانوان و 11 سانس آموزشی برای آقایان در حال برگزاری است، ادامه داد: هم‌اکنون انتظار از تیم لیگ برتری بدمینتون آمل بالا است و باید از یک بازیکن توانمند جوان غیربومی و یک بزرگسال دارای رنکینگ بهره گرفته شود.

وی با قدردانی از مرتضی ولی‌دروی مربی ارزشمند تیم ملی بدمینتون کشورمان که همراه و همگام تیم بدمینتون آمل است، بیان کرد: هیأت بدمینتون مازندران و اداره ورزش و جوانان آمل برای حضور آملی‌ها در لیگ برتر تلاش زیادی داشتند و امید داریم این تلاش برای حضور دوباره بیشتر از گذشته باشد.

رئیس هیأت بدمینتون آمل در پایان گفت: برای ایجاد ورزش پارکی بدمینتون با تلاش کارشناسان ورزشی و مربیان توانمند اقدامات مطلوبی انجام شود.

انتهای پیام/86012/ج40/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بدمینتون - اینکه - تیم‌داری - گذشته - ادامه - ورزشی - مازندران - هم‌اکنون - آملی‌ها - زراعتگر - بدمینتون‌بازان - پارکی - ایجاد - هزینه - میلیون - آموزشی - توانمند - همراه - مسؤول - برتری - تلاش‌ها - شهرستان - گرفتن - اشاره - اعلام - تبدیل - وضعیت -

نظر شما در مورد : بدمینتون‌بازان آملی در لیگ برتر بدمینتون تیم‌داری می‌کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها