مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7708 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1395 -ساعت : 08:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زمینه پخش زنده بازی‌های آمل در لیگ بدمینتون فراهم شود

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل:

زمینه پخش زنده بازی‌های آمل در لیگ بدمینتون فراهم شود

مازندشورا: رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت: زمینه پخش زنده تلویزیونی بازی‌های نماینده آمل در لیگ برتر بدمینتون از سوی صداوسیمای مرکز مازندران فراهم شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، ناصر نصری امشب در نشست تصمیماتی برای حضور آملی‌ها در لیگ برتر بدمینتون، اظهار کرد: آمل یکی از شهرهای مهم در عرصه ورزش است که از شهرهای شاخص در ورزش قهرمانی و همگانی مازندران محسوب می‌شود.

وی افزود: این شهرستان در رشته‌های مختلف همانند والیبال، بدمینتون و بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان در لیگ برتر حضور دارد و تیم‌های آملی همیشه نماینده شایسته‌ای برای مازندران در رقابت با دیگر استان‌های کشور بودند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اشاره به اینکه ورزش باید در اولویت کارهای مسؤولان جای گیرد، ادامه داد: توجه به ورزش کاهش آسیب‌ها و معضلات اجتماعی را به همراه دارد.

*وجود تیم‌های ورزشی لیگ برتری در آمل 

این مسؤول با اعلام اینکه برای رشد و ترقی ورزش بدمینتون در آمل تلاش‌های زیادی از گذشته تا حال انجام شد، تصریح کرد: امروزه هیأت‌های ورزشی به اداره ورزش و جوانان چشم دوخته‌اند و باید حمایت‌های لازم از ورزشکاران انجام شود.

نصری یادآور شد: باید از همه ظرفیت‌های موجود برای جذب جوانان و نوجوانان در ورزش استفاده کرد و سالن‌های ورزشی هر روز پر شورتر از روزهای گذشته باشند.

وی با گرامی‌داشت هفته تربیت بدنی، ورزش و پارالمپیک، خاطرنشان کرد: با تلاش هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل در اقدامی جدید از خانواده معلولان ورزشکار از نزدیک بازدید شده و علاوه بر اختصاص هدایایی، توانستیم با مشکلات و مسائل آنها بیشتر از گذشته آشنا شویم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با تأکید بر اینکه از تیم‌های لیگ برتری باید حمایت شود، گفت: بدمینتون امروزه از جایگاه خوبی در شهرستان آمل برخوردار است و علاوه بر قدردانی از خبرگزاری‌ها، رسانه‌های مکتوب و مجازی در انتشار اخبار، امید داریم با هماهنگی‌های لازم میزبانی تیم بدمینتون آمل در لیگ برتر از سوی شبکه استانی تبرستان پوشش زنده رسانه‌ای داده شود.

انتهای پیام/86012/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بدمینتون - جوانان - اداره - شهرستان - اینکه - گذشته - تیم‌های - ورزشی - معلولان - امروزه - علاوه - شهرهای - برتری - مازندران - جانبازان -

نظر شما در مورد : زمینه پخش زنده بازی‌های آمل در لیگ بدمینتون فراهم شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها